• امروز جمعه بیست و ششم شهریور 1400 

اخبار سازمان اوقاف

آموزش های رایگان کارآفرینی در بقعه متبرکه سید تاج الدین غریب(ع)/ مشارکت 155 نفر در طرح شمیم خدمت در شیراز

آموزش های رایگان کارآفرینی در بقعه متبرکه سید تاج الدین غریب(ع)/ مشارکت 155 نفر در طرح شمیم خدمت در شیراز

با اجرای طرح شمیم خدمت در بقعه متبرکه سید تاج الدین غریب(ع) آموزش های رایگان در جهت ایجاد اشتغال و کسب و کارهای خانگی ارائه می شود.

 دوشنبه 1 شهریور 1400   65  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس، حجت الاسلام خدابخش سجادی مدیر بقعه متبرکه سید تاج الدین غریب علیه السلام شیراز با اعلام این خبر گفت: طرح شمیم خدمت با هدف کارآفرینی و توانمندسازی خانواده ها جهت ایجاد اشتغال پایدار و کمک به اقتصاد و معیشت آنها به همت مرکز اُفق بقعه متبرکه سید تاج الدین غریب(ع) در محله دروازه کازرون شیراز راه اندازی شده است.
وی افزود: در این طرح با هماهنگی مراکز فنی و حرفه ای و برخی از آموزشگاه های هنری دوره های آموزشی در زمینه ساخت زیورآلات دست ساز، نگین تراشی و همچنین خیاطی در دو سطح مقدماتی و پیشرفته به فراگیران آموزش داده می شود.
مدیر حرم مطهر سید تاج الدین غریب(ع) با اشاره به اینکه بیش از 155 نفر جهت فراگیری و دریافت آموزشهای لازم در کلاس ها نام نویسی کرده اند، گفت: دوره ساخت زیورآلات دست ساز در روزهای سه شنبه و پنجشنبه برگزار می شود و این دوره شامل ۱۲۰ ساعت آموزشی است که در پایان به شرکت کنندگان گواهی حضور در طرح شمیم خدمت ارائه می شود. همچنین دوره نگین تراشی و گوهر تراشی نیز به صورت هفتگی است؛ ضمن آنکه دوره آموزشی خیاطی در دو سطح مقدماتی و پیشرفته با همکاری اداره فنی و حرفه ای ویژه هنر آموزان و فراگیران در قالب 460 ساعت آموزشی ارائه می شود.
سجادی با بیان اینکه در طرح شمیم خدمت تمام تلاش خود را برای آموزش و توانمندسازی افراد جامعه قرار داده ایم گفت: پس از پایان هر دوره آموزشی فراگیران به کمیته امداد به منظور دریافت تسهیلات خود اشتغالی معرفی می شوند و چنانچه شرایط لازم جهت دریافت وام را داشته باشند؛ می توانند با اخذ تسهیلات نسبت به ایجاد شغل و درآمد پایدار برای خود و خانواده اقدام کنند.
مدیر بقعه متبرکه سید تاج الدین غریب علیه السلام از متخصصان و کارشناسان خبره در زمینه های مختلف به منظور مشارکت در طرح شمیم خدمت و کمک به آموزش افراد جامعه دعوت کرد و افزود: علاقه مندان می توانند جهت شرکت در این کلاسها به صورت حضوری به بقعه متبرکه مراجعه و یا از طریق لینک های https://chat.whatsapp.com/Hzo6Cf3dMswAvNEzZjB1Sg و https://chat.whatsapp.com/Dx39vTJEyPFHZozqxbZ7Bx و https://chat.whatsapp.com/JBVFNQWp6lfKTnhpY3OEfg در پیام رسان واتس اَپ با عضویت در این گروه های آموزشی نسبت به نام نویسی اقدام کنند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار