• امروز جمعه بیست و ششم شهریور 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مسابقه کتابخوانی

مسابقه کتابخوانی "من غدیری ام" در فارس برگزار می‌شود

مسئول فرهنگی و فرمانده پایگاه مقاومت آستان مقدس سید علاءالدین حسین علیه السلام شیراز از برگزاری مسابقه کتابخوانی به مناسبت دهه امامت و ولایت در استان فارس خبر داد.

 یک شنبه 3 مرداد 1400   52  0      


 به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس سلیمان مهدوی، مسئول فرهنگی و فرمانده پایگاه مقاومت حرم مطهر سید علاءالدین حسین علیه السلام با اشاره به برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و مذهبی با محوریت حرم مطهر امامزاده جلیل القدر سید علاءالدین حسین علیه السلام شیراز گفت: تبلیغ عید بزرگ غدیرخم برای شیعیان یک ضرورت است و به منظور تبیین مبانی و معرفی هر چه بیشتر فرهنگ غدیر مسابقه بزرگ کتابخوانی از متن کتاب "غدیری ام" در سراسر استان ولایت‌مدار فارس برگزار می‌شود.
وی افزود کتاب منتخب این مسابقه فرهنگی در یکصد و سی صفحه و در سه فصل تنظیم شده است که در فصل نخست به اهمیت و جایگاه عید غدیر خم در نزد شیعیان پرداخته شده است و در خاتمه این بخش نظر چهار تن از آیات و مراجع عظام تقلید در خصوص کاروان های غدیر آمده است.
مهدوی ادامه داد:  در بخش دوم از این مجموعه به ادله بحث غدیر بر اساس روایات بسیاری از معصومین علیه السلام اشاره شده است و در فصل پایانی از کتاب در خصوص توسل و زیارت بارگاه ملکوتی امیرالمومنین علیه السلام بحث شده است.
 مسئول فرهنگی و فرمانده پایگاه مقاومت آستان مقدس سید علاالدین حسین علیه السلام شیراز با بیان اینکه جهت شرکت در این مسابقه بزرگ می توان از فایل الکترونیکی کتاب نیز استفاده کرد؛ گفت: علاقه مندان به شرکت در این مسابقه کتابخوانی می توانند تا پایان دهه ولایت و روز عید غدیرخم با مراجعه به لینک https://eitaa.com/joinchat/421331022C3e6ce01b52  در پیام رسان ایتا نسبت به دریافت فایل الکترونیکی و مطالعه کتاب اقدام کنند.
مهدوی افزود: شرکت کنندگان پس از مطالعه کتاب از طریق لینک https://setadamrfarsazmoon.digisurvey.net/8vz2d می بایست به سوالات مطرح شده پاسخ دهند و به قید قرعه به ۱۴ نفر از شرکت کنندگان برگزیده این مسابقه کتابخوانی هدایای نفیس اهدا می شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار