• امروز جمعه چهارم تیر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ساعت اداره

مزایده ها و مناقصه ها

کانال سروش

نرم افزار خدمات غیر حضوری سازمان اوقاف

میزخدمت

سامانه شکايات

استقبال قرآنیان فارس از رشته تفسیر / مهلت ثبت‌نام مسابقات تمدید نمی‌شود

استقبال قرآنیان فارس از رشته تفسیر / مهلت ثبت‌نام مسابقات تمدید نمی‌شود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس با بیان اینکه تاکنون 900نفر از این استان در چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن ثبت‌نام کرده‌اند، گفت: بیشترین استقبال تاکنون از رشته تفسیر عمومی قرآن بوده است.

 سه شنبه 11 خرداد 1400   38  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس، حجت‌الاسلام سیدعباس موسوی، مدیركل اوقاف و امور خیریه فارس، با اشاره به ثبت‌نام چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن سازمان اوقاف گفت: طبق اعلام مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه مهلت ثبت‌نام در این دوره از مسابقات به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود.

وی آخرین مهلت ثبت‌نام در این دوره از مسابقات را ساعت ۱۲ شب روز پنج‌شنبه، ۱۳ خردادماه جاری اعلام کرد و از علاقه‌مندان درخواست کرد تا ثبت‌نام را به ساعات پایانی موکول نکنند.

موسوی با تصریح اینکه تا صبح روز سه شنبه،11 خردادماه، 900نفر از مردم فارس در این دوره از مسابقات ثبت‌نام کرده‌اند، گفت: بیشترین استقبال مردم فارس از این مسابقات در رشته تفسیر عمومی قرآن بوده است که ویژه بانوان و آقایان است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس با بیان اینکه به لحاظ آمار ثبت‌نامی هفتمین استان کشور هستیم، افزود: علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و شركت در این مسابقات تنها از طریق سایت quraniran.ir می‌توانند اقدام كنند.

وی در پایان گفت: این مسابقات در رشته‌های قرائت تحقیق و ترتیل، حفظ ۵، ۱۰، ۲۰ جزء و كل قرآن كریم، تفسیر عمومی قرآن، همسرایی و همخوانی قرآن كریم، اذعان و دعاخوانی برگزار خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار