• امروز جمعه چهارم تیر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ساعت اداره

مزایده ها و مناقصه ها

کانال سروش

نرم افزار خدمات غیر حضوری سازمان اوقاف

میزخدمت

سامانه شکايات

مسئول روابط عمومی اوقاف فارس خبر داد:آغاز ضبط و تولید مجموعه تلویزیونی

مسئول روابط عمومی اوقاف فارس خبر داد:آغاز ضبط و تولید مجموعه تلویزیونی "سایه های رعنا" در شیراز

مجموعه تلویزیونی "سایه های رعنا" کاری از گروه اجتماعی شبکه دو سیما و با همکاری سازمان اوقاف و امور خیریه در شیراز کلید خورد.

 شنبه 8 خرداد 1400   27  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس، جواد یزدانی مسئول روابط عمومی اوقاف فارس با اعلام این خبر گفت: به منظور تبلیغ و ترویج سنت حسنه وقف و آشنایی بیشتر مردم با واقفان و خیران بزرگ کشور و همچنین گسترش هرچه بیشتر فرهنگ نوع دوستی و نیک اندیشی، مجموعه تلویزیونی با عنوان "سایه های رعنا" به همت سازمان اوقاف و امور خیریه و گروه اجتماعی شبکه دو سیما تولید می شود.
وی افزود: یکی از اهداف اصلی تولید این مجموعه  معرفی واقفان بزرگ استان فارس و آشنایی با خدمات موقوفات درمانی شاخص شهر شیراز است که تولید آن به تهیه کنندگی آقای علی خانی ابیانه و کارگردانی داریوش ارجمندی آغاز شده است.
مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس با بیان اینکه بازیگران و هنرپیشگان متعددی از جمله برخی از بازیگران شیرازی در این مجموعه تلوزیونی به ایفای نقش می‌پردازند، گفت: ازجمله هنرمندان این سریال محمود پاکنیت و محوش صبرکن هستند و ضبط برخی سکانس های سریال "سایه های رعنا" در شهر شیراز با بازی حسین سحرخیز و سلمان فرخنده در موقوفات درمانی شیراز از جمله بیمارستان موقوفه نمازی و بیمارستان مادر و کودک موقوفه شوشتری آغاز شده است و تولید این پروژه به مدت سه روز در شهر شیراز و بیضاء انجام می شود.
یزدانی تولید مجموعه "سایه های رعنا" برای ۱۳ قسمت تلوزیونی دانست و ابراز کرد: قصه این مجموعه که از شهر گرگان آغاز می شود؛ روایتگر داستان مادری خیر و نیک اندیشی است که به دنبال شناسایی یک موقوفه همسر و فرزنداش راهی سفر به شیراز و آغاز یک سفر معنوی و خودشناسی می شوند و طی آن واقفان و خیران بزرگ کشور و از جمله فارس و شهر شیراز آشنا و معرفی می شوند.
مسئول روابط عمومی اوقاف فارس گفت: مجموعه تلویزیونی "سایه های رعنا" در نیمه دوم تیر ماه بر روی آنتن شبکه دو سیمای جمهوری اسلامی ایران خواهد رفت.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار