• امروز جمعه چهارم تیر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ساعت اداره

مزایده ها و مناقصه ها

کانال سروش

نرم افزار خدمات غیر حضوری سازمان اوقاف

میزخدمت

سامانه شکايات

ثبت‌نام ۴۵۵ نفر در مسابقات قرآن اوقاف فارس تاكنون

ثبت‌نام ۴۵۵ نفر در مسابقات قرآن اوقاف فارس تاكنون

مدیركل اوقاف و امور خیریه فارس با اشاره به روند ثبت‌نام چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن از ثبت‌نام ۴۵۵ نفر تاكنون از این استان خبر داد.

 یک شنبه 2 خرداد 1400   64  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس، حجت‌الاسلام سیدعباس موسوی، مدیركل اوقاف و امور خیریه فارس، با اشاره به روند ثبت‌نام چهل و چهارمین دوره مسابقات اوقاف در این استان گفت: ثبت‌نام در این مسابقات تا ۱۳ خردادماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

وی از ثبت‌نام ۴۵۵ در این مسابقات از استان فارس تاكنون خبر داد و افزود: بیشترین تعداد شرکت‌کنندگان در رشته تفسیر قرآن كریم است.

موسوی همچنین به آمار تفكیكی بانوان و آقایان نیز اشاره كرد و گفت: به‌طور کلی تاكنون بانوان دو سوم آمار ثبت‌نام را در تمامی رشته‌ها به خود اختصاص داده‌اند.

مدیركل اوقاف و امور خیریه فارس بر این نكته تأكید كرد: علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و شركت در این مسابقات تنها از طریق سایت quraniran.ir می‌توانند اقدام كنند.

وی با اشاره به رشته‌های این مسابقات تصریح كرد: این مسابقات در رشته‌های قرائت تحقیق و ترتیل، حفظ ۵، ۱۰، ۲۰ جزء و كل قرآن كریم، تفسیر عمومی قرآن، همسرایی و همخوانی قرآن كریم، اذعان و دعاخوانی برگزار خواهد شد.

مدیركل اوقاف فارس همچنین گفت: مرحله شهرستانی و استانی این دوره از مسابقات در بازه زمانی اول تیر تا ۳۱ شهریورماه یعنی فصل تابستان خواهد بود.

موسوی، زمان برگزاری مرحله نیمه نهایی را بازه زمانی ۲۴ مهرماه تا ۸ آبان‌ماه اعلام كرد كه به‌صورت غیرحضوری و ویدئوكنفرانسی برگزار خواهد شد و ادامه داد: مرحله ملی این دوره از مسابقات هم در بازه زمانی ۲۰ آذر تا سوم دی‌ماه سال جاری و با توجه به ضوابط اعلام شده از سوی سازمان اوقاف و شرایط شیوع كرونا اعلام شده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار