• امروز جمعه چهارم تیر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ساعت اداره

مزایده ها و مناقصه ها

کانال سروش

نرم افزار خدمات غیر حضوری سازمان اوقاف

میزخدمت

سامانه شکايات

پیام تبریک رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در پی پیروزی اخیر ملت فلسطین بر رژیم صهیونیستی

پیام تبریک رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در پی پیروزی اخیر ملت فلسطین بر رژیم صهیونیستی

حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی، نماینده ولی‌فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در پیامی پیروزی ملت فلسطین بر رژیم صهیونیستی در جنگ دوازده روزه اخیر را تبریک گفت و تاکید کرد: جریان مقاومت قوی تر شده و از پا نخواهد نشست.

 شنبه 1 خرداد 1400   17  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان اوقاف و امور خیریه در متن این پیام تبریک آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّةٍ وَمِن رِباطِ الخَيلِ تُرهِبونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّهِ وَعَدُوَّكُم...

خون کودکان و مردمان بی‌پناه غزه ثمر داد و دشمن دون بار دیگر زبون شد. گنبد آهنینشان حتی تا سندان دوردست تل‌آویو به پتک سنگین مقاومت مردم فلسطین بارها کوبیده شد و آب شد و فرو ریخت. حتی هر سوراخی که چون موش در آن خزیدند و هر مفری که از فرط ترس در آن زمین خوردند و بلند شدند و باز دویدند غصبی بود و از آن مردم فلسطین.

آری ای کبکان سر در برف، خورشید فلسطین خواهد تابید و قدس شریف از لوث وجود شما پاک خواهد شد. بدانید که جریان مقاومت قوی‌تر شده و از پا نخواهد نشست.

این بار پوزه‌های کثیف کفتارهای صهیونیست در حالی به خاک مالیده شد که همه دنیا به چشم خویش دید که این لعینان چه سان در اوج ترس، با دیدن سایه‌ای از مقاومت روی دیواری دیوانه‌وار ساختمان‌های کاملا مسکونی را با خاک یکسان می‌کنند و خاک را از خون کودکان بی‌گناه فلسطینی رنگین. آنها از این پس دیگر از سایه گنبد آهنین خود نیز می‌ترسند. به تعبیر رهبر انقلاب اسلامی:

رژیم خبیث از این هم ضعیفتر خواهد شد...

پیروزی بزرگ ملت فلسطین در جنگ دوازده روزه علیه رژیم غاصب صهیونیستی را تبریک می‌گوییم و به بانگ بلند فریاد می‌زنیم که انقلاب اسلامی دست از مقاومت در برابر نظام سلطه و طواغیت دنیا تا نابودی کامل آنها بر نخواهد داشت.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار