• امروز جمعه چهارم تیر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ساعت اداره

مزایده ها و مناقصه ها

کانال سروش

نرم افزار خدمات غیر حضوری سازمان اوقاف

میزخدمت

سامانه شکايات

ارائه خدمات دندانپزشکی رایگان به نیازمندان در بقاع متبركه شیراز

ارائه خدمات دندانپزشکی رایگان به نیازمندان در بقاع متبركه شیراز

در ایام ماه مبارک رمضان به‌همت گروه‌های جهادی بقاع متبرکه شیراز خدمات پزشکی و درمانی رایگان ویژه خانواده‌های نیازمند انجام می‌شود.

 دوشنبه 20 اردیبهشت 1400   26  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، حجت‌الاسلام رحیم صفری گرائی، معاون فرهنگی ـ اجتماعی اوقاف فارس، با بیان اینکه خدمات پزشکی و ویزیت رایگان بیماران نیازمند در برخی از محلات محروم شهر شیراز در ایام ماه مبارک رمضان انجام شد، گفت: این اقدام خیرخواهانه به‌همت مرکز افق و گروه جهادی یاران آخرالزمان بقعه متبرکه سید ذوالفقار(ع) و گروه جهادی شهید عباس دوران و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز در برخی محلات محروم و کم برخوردار شهر شیراز انجام شد.
وی افزود: در فاز نخست از اجرای این طرح که به‌صورت اردوهای جهادی یک روزه برگزار شد، با استقرار اکیپ‌های داندانپزشک بیش از ۷۰ نفر از افراد نیازمند در محله های سنگ سیاه، آستانه دهپیاله و گردخون به‌صورت رایگان ویزیت و تحت درمان قرار گرفتند.
صفری گرائی، تمامی خدمات ارائه شده در این طرح را رایگان دانست و گفت: خدمات درمانی شامل کشیدن و پُر کردن سطح یک دندان می‌شود و افرادی که نیاز به عکس و یا جراحی داشته‌اند نیز به‌صورت رایگان مراحل درمانی آن‌ها انجام شده است و یا به مراکز درمانی و پزشک معتمد جهت مداوا با هزینه‌های پایین ارجاع شده‌اند.
معاون فرهنگی ـ اجتماعی اوقاف فارس با اشاره به اینکه طرح درمان رایگان بقاع متبرکه به‌صورت یک روز در هفته برگزار می‌شود، گفت: در فاز بعدی و پس از ماه مبارک رمضان خدمات درمانی چشم پزشکی و روانپزشکی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و توسط گروه‌های جهادی بقاع متبرکه در محلات آسیب‌پذیر شهر شیراز به‌صورت رایگان ارائه خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار