• امروز جمعه چهارم تیر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ساعت اداره

مزایده ها و مناقصه ها

کانال سروش

نرم افزار خدمات غیر حضوری سازمان اوقاف

میزخدمت

سامانه شکايات

نوای قاریان از سروستان به‌ گوش می‌رسد

نوای قاریان از سروستان به‌ گوش می‌رسد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سروستان از برگزاری محفل انس با قرآن کریم همزمان با ماه مبارک رمضان در این شهرستان با تلاوت قاریان ملی و بین‌المللی خبر داد.

 یک شنبه 19 اردیبهشت 1400   17  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس، مسعود رضایی تزنگی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سروستان، از برگزاری محفل انس با قرآن در این شهرستان خبر داد و گفت: در این مراسم نورانی و معنوی كه به‌ مناسبت ماه مبارك رمضان برگزار می‌شود، قاریان بین‌المللی و ملی به تلاوت آیات وحی خواهند پرداخت.
وی با ذكر این نكته كه این مراسم در فضای باز مدرسه حضرت معصومه(س) سروستان برگزار خواهد شد، افزود: مراسم مذكور را با رعایت پروتكل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار خواهیم كرد.
رضایی تزنگی بیان كرد: در این محفل نورانی حمیدرضا احمدی‌وفا، قاری بین‌المللی كشورمان؛ محمدمهدی روحانی، قاری برجسته استان فارس و كشورمان و همچنین قاسم فتحی، حافظ قرآن كریم به تلاوت آیات وحی خواهند پرداخت.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سروستان با بیان اینكه اجرای این برنامه نیز احمد راسخی یكی از قرآنیان استان فارس به عهده خواهد داشت، گفت: این برنامه همراه با اهدای جوایز و تجلیل از پیشكسوتان قرآنی سروستان خواهد بود.
وی زمان برگزاری این مراسم را ساعت ۱۸ روز دوشنبه، ۲۰ اردیبهشت‌ماه جاری اعلام كرد و گفت: این مراسم در مدرسه حضرت معصومه(س) واقع در خیابان فرهنگ سروستان برگزار خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار