• امروز جمعه چهارم تیر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ساعت اداره

مزایده ها و مناقصه ها

کانال سروش

نرم افزار خدمات غیر حضوری سازمان اوقاف

میزخدمت

سامانه شکايات

۱۷ هزار پرس غذای گرم در میان نیازمندان جهرم توزیع شد

۱۷ هزار پرس غذای گرم در میان نیازمندان جهرم توزیع شد

در ایام ماه مبارک رمضان و از محل موقوفات شهرستان جهرم اطعام گرم میان نیازمندان توزیع شد.

 یک شنبه 19 اردیبهشت 1400   17  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، بیژن قریب زاده رییس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان جهرم گفت: به منظور اجرای نیت در ماه مبارک رمضان سال جاری و عمدتا از محل نیات موقوفات حاج آقا رضا و محمدعلی بیگ شهرستان جهرم   بیش از ۱۷ هزار اطعام گرم با هزینه ۲ میلیارد ریال از محل این موقوفات تهیه و با رعایت پروتکل های بهداشتی و به صورت بیرون بر و بسته های غذایی در میان نیازمندان توزیع شد.
وی افزود: خیرین و واقفین شهرستان جهرم  از قدیم الایام در این امر خدا پسندانه پیش قدم بودند و همواره موقوفاتی را با نیت اطعام روزه داران علی الخصوص نیازمندان و مستمندان ثبت کردند به نحوی که در حال حاضر بیش از ۱۰ موقوفه با نیت اطعام ویژه ماه مبارک رمضان در این شهرستان وجود دارد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه جهرم ابراز کرد: اطعام و غذا دادن در پیشگاه خداوند مهربان از اهمیت و جایگاه والایی برخوردار است تا آنجا که امام صادق علیه السلام فرمودند؛ یکی از محبوب ترین کارها نزد خداوند متعال اطعام و سیر کردن مومن است و هر که مسلمانی را غذا دهد تا سیر شود از پاداش اخرت او جز پروردگار جهانیان هیچ کس حتی فرشته مقرب و پیامبر مرسل خبر ندارد.
قریب زاده ادامه داد: برای همین است که اهل بیت علیهم السلام شخصا به این امر پرداخته و با دست مبارک خویش اقدام به اطعام و رساندن آذوقه به نیازمندان می نمودند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار