• امروز جمعه چهارم تیر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ساعت اداره

مزایده ها و مناقصه ها

کانال سروش

نرم افزار خدمات غیر حضوری سازمان اوقاف

میزخدمت

سامانه شکايات

اطعام ۲۱ هزار نفر از محل موقوفه قوام در شیراز

اطعام ۲۱ هزار نفر از محل موقوفه قوام در شیراز

مددجویان کمیته امداد شیراز در شب های ماه مبارک رمضان از محل موقوفه حاج علی اکبر قوام اطعام شدند.

 شنبه 18 اردیبهشت 1400   57  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس، محمود صاحب دیوانی وکیل متولی موقوفه قوام در شیراز، با بیان اینکه اجرای نیت موقوفه قوام در شب های قدر ماه مبارک رمضان با همکاری اداره کل کمیته امداد امام خمینی استان فارس صورت پذیرفت گفت: یکی از نیات موقوفه مرحوم حاج علی اکبر قوام اطعام و تلاوت قرآن کریم در شب های قدر ماه مبارک رمضان است که امسال در قالب پخت و توزیع ۲۱ هزار پرس غذای گرم ویژه مددجویان کمیته امداد در شهر شیراز صورت پذیرفت.
 
وی افزود: این اطعام بصورت توزیع بسته‌های غذایی گرم میان مددجویان کمیته امداد در نواحی شش گانه شیراز بود که از چند شب قبل از لیالی قدر آغاز و در شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان اتمام یافت.

صاحب دیوانی تاکید کرد: رعایت شیوه نامه های بهداشتی و مراقبت ویژه به منظور جلوگیری از شیوع کرونا در زمان طبخ و توزیع غذا همواره در دستور کار بوده است و بسته های غذایی نیز با نظارت کامل در اختیار خانواده های نیازمند و مددجویان قرار داده شد.

وکیل متولی موقوفه قوام شیراز با ابراز خرسندی از همکاری کمیته امداد امام خمینی در اجرای نیت این موقوفه گفت: امیدواریم در طول سال و در ماه های محرم و صفر نیز بتوانیم با استفاده از ظرفیت نهادهای حمایتی و خیریه و اجرای امینانه نیت موقوفه مرحوم حاج علی اکبر قوام مستمندان و نیازمندان بیشتری را مورد حمایت قرار دهیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار