• امروز جمعه بیست و چهارم اردیبهشت  1400 

اخبار سازمان اوقاف

توزیع 1313 بسته حمایتی در همایش کریمانه رمضان

توزیع 1313 بسته حمایتی در همایش کریمانه رمضان

همزمان با ایام ماه مبارک رمضان و در قالب برگزاری همایش کریمانه رمضان بسته های حمایتی موقوفات ویژه نیازمندان شهر شیراز توزیع شد.

 یک شنبه 12 اردیبهشت 1400   15  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس، جواد یزدانی با اعلام این مطلب گفت: در نیمه اول ماه مبارک رمضان امسال به همت مجموعه فرهنگی مذهبی منهاج الهدی چهاردهمین همایش کریمانه با هدف حمایت از نیازمندان و خانواده هایی که به جهت شیوع ویروس کرونا در شرایط مناسب معیشتی و اقتصادی قرار ندارند؛ برگزار و 1313 بسته شامل سبد ارزاق و بن کارت کالا توزیع شد.
مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف فارس افزود: این بسته های حمایتی با هزینه 2 میلیارد ریال از محل کمک های خیرین، موقوفات شهر شیراز از جمله موقوفه های زنهاری و میراب نهر اعظم تهیه و با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) و همچنین برخی از گروه های جهادی در اختیار مددجویان و خانوا ده های نیازمند شناسایی شده قرار داده می شود.
وی تصریح کرد: سنت نیکو و دیرین دستگیری از نیازمندان و حمایت از ایتام همواره در ماه مبارک رمضان وجود داشته است و این ماه فرصت مغتنمی است برای انجام امور خیرخواهانه به نحوی که تا پایان ماه مبارک ویژه برنامه های مواسات و همدلی و توزیع بسته های معیشتی از محل کمک های خیرین، موقوفات و عموم مردم تداوم خواهد داشت.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار