• امروز چهارشنبه یکم اردیبهشت  1400 

اخبار سازمان اوقاف

احیای نیمه شعبان در ۶۰ مسجد و بقعه متبرکه فارس برگزار می‌شود

احیای نیمه شعبان در ۶۰ مسجد و بقعه متبرکه فارس برگزار می‌شود

معاون فرهنگی ـ اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه فارس از برپایی مراسم احیای نیمه شعبان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ۶۰ مسجد و بقعه متبرکه این استان خبر داد.

 دوشنبه 9 فروردین 1400   17  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس، حجت‌الاسلام رحیم صفری گرائی، معاون فرهنگی ـ اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه فارس، ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز ولادت امام زمان(عج) گفت: مراسم احیای نیمه شعبان امشب، ۸ فروردین‌ماه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ۶۰ مسجد و بقعه متبرکه استان فارس برپا خواهد شد.
وی، یکی از شاخص‌ترین اماکنی که در آن احیای شب نیمه شعبان برگزار می‌شود را مسجد نصیرالملک برشمرد و افزود: همچنین در روز ولادت امام زمان(عج) یعنی فردا، ۹ فروردین‌ماه ۲۷ کاروان «نسیم انتظار» با مشارکت و همراهی دستگاه‌های مختلفی نظیر سپاه و غیره در سطح استان به راه می‌افتند.
صفری گرائی با اشاره به اجرای طرح آرامش بهاری در ۴۰ بقعه متبرکه شاخص استان فارس گفت: تمام بقاع متبرکه‌ای که میزبان طرح آرامش بهاری هستند نیز جشن سالروز ولادت امام زمان(عج) را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اجرا خواهند کرد.
معاون فرهنگی ـ اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه فارس این نکته را یادآور شد که مراسم جشن نیمه شعبان در ۴۰ بقعه متبرکه دارای شرایط خاصی برای میزبانی زائران با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود اما ممکن است در برخی از بقاع متبرکه محلی در بعضی از شهرستان‌ها هم مراسم جشنی برپا شود ولی آن چیزی که به‌صورت رسمی از سوی اوقاف دنبال می‌شود، همین تعداد بقاع متبرکه هستند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار