• امروز چهارشنبه یکم اردیبهشت  1400 

اخبار سازمان اوقاف

در شب نیمه شعبان؛ زیباترین مسجد ایران میزبان نیایشگران قائم‌الیل می‌شود / اهدای یادبود مسجد

در شب نیمه شعبان؛ زیباترین مسجد ایران میزبان نیایشگران قائم‌الیل می‌شود / اهدای یادبود مسجد

مدیر مسجد نصیرالملک شیراز از برگزاری مراسم احیای شب نیمه شعبان همراه با سخنرانی و قرائت ادعیه در این مسجد خبر داد و گفت: به‌دلیل محدودیت‌های رفت‌وآمد شبانه هزینه ایاب و ذهاب شرکت‌کنندگان در این مراسم از محل موقوفات مسجد پرداخت می‌شود.

 دوشنبه 9 فروردین 1400   13  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی خوشرنگ، مدیر مسجد نصیرالملک شیراز، ضمن تبریک فرارسیدن ایام نیمه شعبان و سالروز ولادت امام زمان(عج) گفت: مراسم احیای شب نیمه شعبان همراه با سخنرانی و قرائت ادعیه در این مسجد با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.
وی افزود: این مراسم از ساعت ۲۱ تا ۲۴، ۸ فروردین‌ماه، در مسجد برگزار خواهد شد که بعد از قرائت دعای کمیل، حجت‌الاسلام سعادت‌فرد، مدرس حوزه و دانشگاه به‌مدت ۴۵ دقیقه به سخنرانی پیرامون مباحث مهدویت و انتظار خواهد پرداخت.
خوشرنگ قرائت مناجات شعبانیه و دعاهای مخصوص شب نیمه‌شعبان را از دیگر برنامه‌های امشب برشمرد و گفت: به‌دلیل محدودیت‌های رفت‌وآمد شبانه هزینه ایاب‌وذهاب شرکت‌کنندگان در این مراسم از محل موقوفات مسجد پرداخت می‌شود.
مدیر مسجد نصیرالملک شیراز اظهار کرد: همچنین صبح فردا، ۹ فروردین‌ماه، همزمان با سالروز ولادت امام زمان(عج) ایستگاه صلواتی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مسجد برپا خواهد شد و به بازدیدکنندگان هم هدیه یادبود مسجد اهدا خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار