• امروز چهارشنبه یکم اردیبهشت  1400 

اخبار سازمان اوقاف

هفت‌سین معنوی در ۴۰ بقعه متبرکه فارس گسترده شد

هفت‌سین معنوی در ۴۰ بقعه متبرکه فارس گسترده شد

معاون فرهنگی ــ اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه فارس از برپایی هفت‌سین معنوی در قالب اجرای طرح آرامش بهاری در ۴۰ بقعه متبرکه این استان خبر داد.

 یک شنبه 1 فروردین 1400   20  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس، در آستانه فرارسیدن سال نو طرح نوروزی آرامش بهاری در ۴۰ بقعه متبرکه فارس آغاز شده است که در قالب این طرح برنامه‌های متنوعی ویژه زائران نوروزی تدارک دیده شده است.
حجت‌الاسلام رحیم صفری گرائی، معاون فرهنگی ــ اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه فارس در این رابطه گفت: یکی از ویژه‌برنامه‌هایی که در قالب طرح آرامش بهاری اجرا شد، برگزاری مراسم سال تحویل و برپایی  سفره های هفت‌سین معنوی است.
وی از برپایی هفت‌سین معنوی در ۴۰ بقعه متبرکه این استان خبر داد و افزود: ویژه‌برنامه تحویل سال در حرم‌های شاخصی چون سیدعلاءالدین حسین(ع)، و علی بن حمزه(ع) با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی زائران برگزار شد.
معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف فارس تاکید کرد: مجموعه برنامه های فرهنگی با هدف افزایش آگاهی، معرفت بخشی و بصیرت افزایی زائران در طرح نوروزی آرامش بهاری برگزار می شود که امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت نکات بهداشتی و شیوه نامه های مربوط به پیشگیری بصورت محدود و کاملا کنترل شده صرفا در ۴۰ بقعه متبرکه استان که دارای ظرفیت های لازم و صحن و سرای بزرگ است اجرا شده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار