• امروز دوشنبه یازدهم اسفند 1399 

اخبار سازمان اوقاف

ثبت وقف ۲ میلیاردی برای کمک به پژوهش‌های علمی در شیراز

ثبت وقف ۲ میلیاردی برای کمک به پژوهش‌های علمی در شیراز

یک دستگاه آپارتمان در گلدشت معالی‌آباد شیراز به قیمت ۲۰ میلیارد ریال با نیت کمک به پایان‌نامه‌های ارشد و دکترا و مقالات علمی پژوهشی اساتید دانشگاه‌ها و پژوهش‌های مصوب سازمان‌های دولتی و مردم نهاد وقف شد.

 یک شنبه 5 بهمن 1399   30  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس، حجت‌الاسلام حسن محبی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه ۴ شیراز از ثبت یک وقف جدید در این کلان‌شهر خبر داد و گفت: نیت این وقف جدید متناسب با نیازهای روز است.
وی افزود: واقفان ارجمند سیدمحمدرضا تقوی و سوسن بهمن‌زاده، شش دانگ عرصه و اعیان یک دستگاه آپارتمان واقع در گلدشت معالی آباد شیراز به مساحت ۹۸ متر مربع را وقف کردند.
محبی ارزش این موقوفه را ۲۰ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: نیات موقوفه به ترتیب اولویت: کمک به پایان‌نامه‌های ارشد و دکتری، مقالات علمی پژوهشی اساتید دانشگاه‌ها و پژوهش‌های مصوب سازمان‌های دولتی و مردم‌نهاد در راستای الف) تقویت و معرفی مناقب حضرت زهرا(س)، ب)تحول در علوم انسانی ـ اسلامی که زمینه‌ساز تمدن نوین اسلامی و ظهور امام زمان(عج) شود بوده است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه ۴ شیراز همچنین دومین نیت این موقوفه را  کمک به نیازمندان با اولویت معلولیت‌های شدید، بیماران صعب‌العلاج و خانواده‌های بی‌سرپرست و بدسرپرست برشمرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار