• امروز پنج شنبه ششم آذر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

توزیع ۱۵ هزار بسته معیشتی در قالب اجرای طرح شهید سلیمانی در فارس

توزیع ۱۵ هزار بسته معیشتی در قالب اجرای طرح شهید سلیمانی در فارس

همزمان با آغاز هفته بسیج ویژه برنامه طرح شهید سلیمانی با هدف توزیع بسته های معیشتی در سراسر استان فارس اجرا می شود

 یک شنبه 2 آذر 1399   27  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس، مدیرکل اوقاف فارس با اعلام این خبر گفت: در ادامه رزمایش کمک‌های مومنانه به منظور تهیه و توزیع بسته های حمایتی و اقلام معیشتی خانوار های نیازمند به ویژه خانواده هایی که به دلیل شیوع ویروس کرونا معیشت آنها تحت تاثیر قرار گرفته است؛ طرح بزرگ شهید سلیمانی همزمان با هفته بسیج در سراسر استان فارس اجرا می شود.
وی افزود: در قالب این طرح ۱۵ هزار بسته معیشتی از محل موقوفات منطبق استان فارس، نذورات بقاع متبرکه و کمک های خیرین تهیه و در اختیار نیازمندان قرار داده می شود.
حجت الاسلام سید عباس موسوی با  بیان اینکه طرح شهید سلیمانی تا ۱۳ دی ماه سالروز شهادت سردار بزرگ اسلام شهید سلیمانی ادامه خواهد داشت، ابراز کرد: تمامی شهرستان های فارس در این طرح مشارکت خواهند داشت و هر یک به تناسب موقوفات و بقاع متبرکه نسبت به تامین و توزیع بسته های  حمایتی و سبد ارزاق خانوار شامل برنج، روغن، حبوبات، رب گوجه فرنگی، ماکارونی و بسته های بهداشتی اقدام خواهند کرد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس ضمن دعوت از خیرین و متمکنین برای شرکت در این طرح بزرگ خیرخواهانه گفت: در این روز های سخته شیوع ویروس کرونا که اقتصاد بسیاری از خانوارها تحت تاثیر بیماری کووید ۱۹ قرار گرفته است، جامعه به همدلی و مشارکت بیشتر نیاز دارد و طبعا افراد متمکن و خیر می توانند نقش مهم و تاثیرگذاری ایفا کنند.
حجت الاسلام موسوی با بیان این مطلب که برای اجرای کارهای خیر لازم است نگاه بسیجی و جهادی حاکم باشد، گفت: تنها با این روحیه معنوی می توان تاثیرگذار بود و خدماتی ارزنده به جامعه داشت به نحوی که گره ای از مشکلات مردم باز شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار