• امروز سه شنبه سی و یکم فروردین 1400 

اخبار سازمان اوقاف

اعلام نمرات متسابقان مرحله كشوری مسابقات قرآن در بخش بانوان

اعلام نمرات متسابقان مرحله كشوری مسابقات قرآن در بخش بانوان

نمرات متسابقان مرحله كشوری چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف در بخش بانوان از سوی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس اعلام شد.

 دوشنبه 26 آبان 1399   109  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس، حجت‌الاسلام سیدعباس موسوی، مدیركل اوقاف و امور خیریه فارس، با بیان اینكه مرحله كشوری چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف در استان در دو بخش بانوان و آقایان برگزار شد، گفت: مسابقات بخش آقایان در روز شنبه،‌ ۱۷ آبان‌ماه و مسابقات بخش آقایان در روز جمعه، ۲۳ آبان‌ماه برگزار شد.

وی افزود: مسابقات بخش آقایان به‌صورت ضبط تلاوت‌ها در استودیو صدا و سیمای فارس برگزار شد كه تلاوت‌ها جهت انجام داوری به تهران ارسال شد و داوری آن‌ها نیز طی روزهای ۸ تا ۱۳ آذرماه سال جاری انجام می‌شود.

موسوی ادامه داد: مسابقات بخش بانوان به‌صورت ویدئو كنفرانس در سالن ثقلین اداره‌كل اوقاف و امور خیریه و با حضور داوران كشوری به شكل آنلاین برگزار شد كه نمرات متسابقان در رشته‌های مختلف اعلام شد.

مدیركل اوقاف و امور خیریه فارس ادامه داد: در رشته حفظ ۲۰ جزء معصومه احمدی حائز نمره ۷۶,۰۶ شد و فاطمه محمدی هم نمره ۸۸.۷۰ را كسب كرد. در رشته حفظ كل فاطمه ابراهیمی نمره ۹۱.۲۰ و زیبا زارع مؤیدی نمره ۸۹.۱۷ را كسب كرد.

وی اضافه كرد: در رشته قرائت تحقیق آسیه دهقان نمره ۷۷,۷۸ و در رشته دعاخوانی فرزانه زارعی نمره ۶۳.۹۱ را كسب كردند و منیره عیدی‌پور، نماینده فارس در رشته قرائت ترتیل نیز به دلیل شیوع كرونا از حضور در این مسابقات انصراف داد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار