• امروز پنج شنبه ششم آذر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

همزمان با سراسر کشور؛ مسابقات کشوری تفسیر قرآن در فارس برگزار شد

همزمان با سراسر کشور؛ مسابقات کشوری تفسیر قرآن در فارس برگزار شد

همزمان با سراسر کشور، مرحله کشوری آزمون سراسری تفسیر قرآن چهل و سومین دوره مسابقات قرآن اوقاف در استان فارس برگزار شد.

 شنبه 3 آبان 1399   27  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس، همزمان با سراسر کشور، مرحله کشوری آزمون سراسری تفسیر قرآن چهل و سومین دوره مسابقات قرآن اوقاف صبح امروز، ۲ آبان‌ماه به‌صورت ویدئو کنفرانسی در استان فارس برگزار شد.
در این آزمون ۴ نفر از نمایندگان فارس در دو بخش بانوان و آقایان حضور داشتند. در بخش آقایان علی سوخکی و در بخش بانوان محبوبه صفرپور، فاطمه كاتب و مرضیه جعفری در آزمون مذکور به رقابت پرداختند.
سیدامیرعباس جلالی، رئیس اداره امور قرآنی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس در حاشیه این آزمون به خبرنگار ایکنا گفت: این آزمون از كتاب تفسیر نمونه آیت‌الله‌العظمی مكارم شیرازی از سوره مریم و طه برگزار شد دارای ۸۸ سؤال بوده و از این تعداد ۸۴ سؤال به‌صورت ۴ گزینه‌ای و ۴ سؤال نیز به‌صورت تشریحی بود.
وی زمان برگزاری این آزمون را ۹۰ دقیقه اعلام كرد و گفت: این آزمون دارای امتیاز منفی بوده و به ازای هر سه پاسخ غلط یك امتیاز منفی به شركت‌كننده تعلق می‌گیرد.
جلالی در خصوص زمان اعلام نتایج این آزمون نیز گفت: نتایج آزمون مرحله كشوری رشته تفسیر قرآن كریم حداكثر تا پایان آبان‌ماه اعلام می‌شود و به نفرات برتر آن نیز هدایایی اهدا خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار