• امروز سه شنبه ششم آبان 1399 

اخبار سازمان اوقاف

" رونمایی ازدو وقف جدید در نی ریز به ارزش بالغ بر ۳ میلیاردتومان"

واقف نیک اندیش نی ریزی، به همراه همسرش صدیقه بعیدی همزمان با آغازدهه وقف ،اقدام به وقف دو واحدمسکونی خودجمعا به مساحت۷۲۴ متر مربع کردند.

 شنبه 26 مهر 1399   13  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس، درهمین رابطه ،رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان  نی ریز با اشاره به ثبت این دو وقف جدید طی دهه وقف امسال در شهرستان نی ریز گفت: این دو فقره وقف توسط یک زوج نی ریزی بنام اقای علیرضا کریمی و  همسرش خانم صدیقه بعیدی  به ثبت رسیده است که ارزش این دو وقف جدید جمعا بالغ بر ۳ میلیارد تومان می باشد.
سجاد شبان با بیان اینکه این دو واقف خیراندیش در مرحله اول با نیت امور مطلق خیریه و با توجه به نیاز جامعه اقدام به وقف عرصه و اعیان یک واحد منزل مسکونی   به مساحت ۳۳۳ مترمربع کردندافزود:  ارزش این واحد مسکونی وقف شده  یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان  می باشد.
وی ادامه داد: همچنین این زوج در اقدام خیرخواهانه دیگری اقدام به وقف عرصه و اعیان یک واحد مسکونی به مساحت ۳۹۱ مترمربع با نیت امور مطلق  خیریه با توجه به نیاز جامعه کردند که ارزش این واحد مسکونی نیز یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان می باشد که در مجموعه این دو واحدمسکونی که در
نی ریز واقع شده است جمعا بالغ بر ۳ میلیارد تومان می باشد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار