• امروز سه شنبه ششم آبان 1399 

اخبار سازمان اوقاف

برگزاری مسابقات قرآن در استان فارس موفق بود

برگزاری مسابقات قرآن در استان فارس موفق بود

ناظر مسابقات قرآن اوقاف استان فارس اظهار کرد: طبق نظرسنجی كه از متسابقان انجام دادیم، اكثریت آن‌ها از شیوه برگزاری مسابقات راضی بودند و از نظم حاكم بر آن نیز ابراز رضایت كرده‌اند و به نظر می‌رسد كه این مسابقات در استان فارس موفق برگزار شده است.

 پنج شنبه 3 مهر 1399   47  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس، میكائیل باقری، ناظر چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در فارس اعزامی از مركز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، با ابراز رضایت از نحوه برگزاری مسابقات گفت: فارس یكی از استان‌هایی است كه با زحمات دلسوزانه دست‌اندركاران آن چهل و سومین دوره مسابقات قرآن را به خوبی اجرا كرد كه جای تقدیر دارد.
وی بیان كرد: طبق نظرسنجی كه از متسابقان انجام دادیم، اكثریت آن‌ها از شیوه برگزاری مسابقات راضی بودند و از نظم حاكم بر آن نیز ابراز رضایت كرده‌اند و به نظر می‌رسد كه این مسابقات در استان فارس موفق برگزار شده است.
ناظر مسابقات قرآن اوقاف فارس ادامه داد: برگزاری این مسابقات یک كار حجمی است و همه سلیقه‌ها در آن حضور دارند و متسابقان نیز از شهرهای مختلف در آن حضور می‌یابند و هر كسی می‌خواهد حاصل زحمات حداقل یكساله خود را ببیند، لذا فراهم كردن تمام شرایط مدنظر متسابقان كمی مشكل است.
وی افزود:‌ صفا و صمیمت و بركت مسابقات قرآن به حضور باشكوه جمعیت و حض معنوی مخاطبان است، اما متأسفانه امسال به دلیل شیوع كرونا امكان حضور جمعیت و تماشاگران در این مسابقات فراهم نبود و بدون حضور مخاطب این مسابقات در شیراز برگزار شد.
باقری،با اشاره به محدودیت‌های اعمال شده در سال جاری به دلیل رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و عدم حضور تماشاگران در محل مسابقات،‌ بیان کرد: بهتر است در این شرایط كه امكان حضور قرآن‌دوستان در محل برگزاری مسابقات وجود ندارد، این مسابقات به‌ صورت زنده در شبكه‌های اجتماعی و فضای مجازی پخش شوند تا این شور و نشاط معنوی را بتوان به خانواده‌ها به خصوص خانواده متسابقان منتقل كرد. 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار