• امروز پنج شنبه سوم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

اعلام نتایج چهل و سومین دوره مسابقات منطقه‌ای قرآن اوقاف در فارس

اعلام نتایج چهل و سومین دوره مسابقات منطقه‌ای قرآن اوقاف در فارس

مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس از اعلام نتایج مرحله منطقه‌ای چهل و سومین دوره مسابقات قرآن اوقاف در این استان خبر داد و گفت: این مسابقات در ماه گذشته در ۴ منطقه استان برگزار شد.

 یک شنبه 2 شهریور 1399   200  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس حجت‌الاسلام سیدعباس موسوی، مدیركل اوقاف و امور خیریه فارس، از اعلام نتایج مرحله منطقه‌ای چهل و سومین دوره مسابقات قرآن اوقاف در این استان خبر داد و گفت: این مسابقات در دو بخش بانوان و آقایان برگزار شد.

وی افزود: در این مرحله از مسابقات در بخش آقایان ۷۰ نفر در رشته‌های حفظ ۵، ۱۰، ۲۰ جزء و حفظ كل، قرائت تحقیق و ترتیل و اذان و در بخش بانوان ۱۳۶ نفر در رشته‌های حفظ ۵، ۱۰، ۲۰ جزء و حفظ كل قرائت تحقیق و ترتیل برگزار شد.

موسوی با بیان اینكه در این مسابقات ۸ نفر داور در دو بخش بانوان و آقایان به قضاوت پرداختند، گفت:‌ در بخش آقایان محمدباقر ماهانی داور بخش تجوید، علی‌اكبر ظفرآبادی در بخش لحن، امیر فتح‌پور در بخش صوت، محمود آسن در بخش صحت حفظ و وقف و ابتدا و در بخش بانوان حمیده زارع مؤیدی در بخش تجوید، مرضیه فیروززاده در بخش لحن، زهرا عیدی‌پور در بخش صوت، زهره معارف در بخش وقف و ابتدا و لیلا مسرور در بخش صحت حفظ به‌عنوان داور حضور داشتند.

مدیركل اوقاف و امور خیریه فارس با بیان اینكه حد نصاب رشته‌های حفظ ۱۴۰ و حد نصاب رشته‌های قرائت تحقیق و ترتیل و اذان ۷۰ است، گفت: تقسیم‌بندی مناطق در این مرحله از مسابقات در ۴ حوزه مرکز، جنوب، شرق و غرب بود.

وی در پایان این نكته را یادآور شد كه نفرات اول تا سوم هر منطقه که حد نصاب لازم را کسب کرده باشند، به مرحله استانی راه پیدا می‌کنند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار