• امروز پنج شنبه سوم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

نتایج آزمون تفسیر قرآن در فارس اعلام شد

نتایج آزمون تفسیر قرآن در فارس اعلام شد

رئیس اداره امور قرآنی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس از اعلام نتایج آزمون تفسیر چهل و سومین دوره مسابقات قرآن اوقاف در این استان خبر داد.

 شنبه 1 شهریور 1399   144  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس، سیدامیرعباس جلالی، رئیس اداره امور قرآنی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس، با یادآوری اینكه آزمون تفسیر چهل و سومین دوره مسابقات قرآن اوقاف در جمعه هفته گذشته همزمان با سراسر كشور در این استان برگزار شد، گفت: در این استان ۹۷ نفر از استان فارس شركت كردند.

وی افزود: از این تعداد ۷۶ نفر بانو و ۲۱ نفر آقا بودند كه در مرحله استانی آزمون تفسیر چهل و سومین دوره مسابقات قرآن اوقاف به رقابت پرداختند و نتایج آن هم اعلام شده است.

جلالی بیان كرد: در بخش بانوان محبوبه صفرپور از فسا، رتبه اول؛ فاطمه كاتب از استهبان و مرضیه جعفری از اقلید مشتركاً دوم و لیلا كمالی از شیراز نیز رتبه سوم را كسب كرد.

رئیس اداره امور قرآنی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس ادامه داد: در بخش آقایان علی سوخكی از شیراز، اول؛ سعید محمودی از ممسنی، رتبه دوم را كسب كرد كه در این بخش به دلیل نبود حد نصاب نمره، نفر سوم نداشتیم.

وی با بیان اینكه تنها نفرات اول بخش بانوان و آقایان به مرحله كشوری راه پیدا می‌كنند كه البته هنوز زمان و مكان آن مشخص نیست، گفت: نمره نهایی این آزمون ۵۰ بود كه ۴۰ نمره آن برای آزمون تستی و ۱۰ نفر برای سؤالات تشریحی بود و حد نصاب نمره هم ۳۷ و نیم بوده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار