• امروز جمعه بیست و هشتم شهریور 1399 

اخبار سازمان اوقاف

حرم علی‌بن حمزه(ع) شیراز بازگشایی شد

حرم علی‌بن حمزه(ع) شیراز بازگشایی شد

مدیر آستان مقدس علی‌بن حمزه(ع)، سومین حرم بزرگ شیراز از بازگشایی مجدد این حرم مطهر از صبح روز سه‌شنبه، ۶ خردادماه خبر داد.

 چهارشنبه 7 خرداد 1399   37  0      

محمدحسین نصرنیا، مدیر آستان مقدس علی‌بن حمزه(ع)، سومین حرم بزرگ شیراز، از بازگشایی مجدد این حرم مطهر خبر داد و گفت: بعد از بازگشایی حرم‌های مطهر حضرت شاهچراغ(ع)، به یاری خدا حرم مطهر علی‌بن حمزه(ع) نیز بازگشایی می‌شود.
وی با بیان اینكه این حرم مطهر از صبح سه‌شنبه، ۶ خردادماه بازگشایی می‌شود، ساعت حضور زائران را در این حرم مطهر همه روزه از ۷ صبح تا ۱۹ اعلام كرد. 
نصرنیا با تأكید بر این نكته كه تمام پروتكل‌های بهداشتی در این حرم مطهر رعایت خواهد شد، گفت: به‌منظور حفظ سلامتی شیفتگان و زائران تقاضا داریم كه در زمان تشرف به زیارت، حداکثر همکاری را با خادمان خود در آستان‌های مقدس داشته باشند و نسبت به رعایت شیوه‌نامه‌های ابلاغی و اصول بهداشتی اعم از همراه داشتن ماسک و دستکش، توجه جدی به عمل آورند.
وی ادامه داد: همچنین از زائران درخواست داریم هنگام تشرف به حرم های مطهر ضمن حفظ فاصله اجتماعی مناسب( 2متر) جانماز، کتب ادعیه، قرآن شخصی و بانوان چادر به همراه داشته باشند. 
مدیر آستان مقدس حرم علی‌بن حمزه(ع) شیراز یادآور شد: بنا بر مصوبه ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا از روز دوشنبه، ۵ خردادماه، صحن‌های حرم‌های مطهر كشورمان از جمله حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) بر روی زائران و دوستداران خاندان عصمت و طهارت بازگشایی شدند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار