• امروز جمعه بیست و هشتم شهریور 1399 

اخبار سازمان اوقاف

اجرای مرحله سوم رزمایش ضیافت همدلی توسط بقعه متبرکه شاهداعی الی الله شیراز

اجرای مرحله سوم رزمایش ضیافت همدلی توسط بقعه متبرکه شاهداعی الی الله شیراز

همزمان با لیالی قدر مرحله سوم طرح ضیافت همدلی با توزیع ۱۵۰ بسته معیشتی در بقعه متبرکه شاهداعی الی الله شیراز اجرا شد.

 یک شنبه 28 اردیبهشت 1399   41  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس، حجت الاسلام سید میثم حسینی با اعلام این خبر گفت: مرحله سوم طرح ضیافت همدلی شامل تهیه و آماده سازی ۱۵۰ بسته معیشتی کمک‌های خیرین  به همت مراکز افق بقعه متبرکه شاهداعی الی الله شیراز و قدمگاه حضرت ابوالفضل(ع)  صورت پذیرفت.
وی افزود: به همین منظور خانواده های نیازمند آسیب‌دیده از بیماری کرونا که بعضا مشاغل خود را از دست داده اند در این طرح شناسایی شده‌اند و این بسته های معیشتی در شب های قدر در اختیار آنها قرار داده شد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه سه شیراز گفت: پیش از این نیز به همت مراکز افق حرم مطهر امامزاده سیدنظام الدین محمود علیه السلام مشهور به شاهداعی الی الله شیراز و همچنین قدمگاه حضرت ابوالفضل علیه السلام تعداد ۲۰۰ بسته معیشتی از اقلام مورد نیاز خانواده ها در قالب سبد ارزاق تهیه شده بود که در شب سال نو و نیمه شعبان به عنوان تبرکات مهدوی به خانواده های نیازمند اهدا گردید.
 حجت الاسلام حسینی با اشاره به نقش موثر و محوری بقاع متبرکه در خصوص دستگیری از افراد نیازمند گفت: یکی از وظایف اصلی مراکز افق اماکن متبرکه که امورات اجتماعی فرهنگی و قرآنی بقاع متبرکه را پیگیری می کنند؛ انجام فعالیت های اجتماعی، شناسایی و حمایت از خانواده هایی است که به لحاظ اقتصادی در شرایط مطلوبی قرار ندارند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه سه شیراز تاکید کرد: امیدواریم با همکاری مراکز افق حرم های مطهر امامزادگان و حمایتهای خیرین شاهد فعالیت‌های انسان دوستانه و خیرخواهانه بیشتری باشیم به ویژه در ایام شیوع ویروس کرونا که طبقات مختلفی از اجتماع آسیب دیده اند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار