• امروز چهارشنبه هفنم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

محفل مجازی جزء خوانی قرآن کریم در حرم مطهر حضرت علی بن حمزه(ع)

محفل مجازی جزء خوانی قرآن کریم در حرم مطهر حضرت علی بن حمزه(ع)

مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف فارس، از برگزاری محفل جزء خوانی قرآن کریم به صورت مجازی در حرم مطهر حضرت علی بن حمزه(ع) شیراز خبرداد.

 چهارشنبه 10 اردیبهشت 1399   43  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس، جواد یزدانی بیان داشت: با توجه به اینکه به دلیل شیوع ویروس کرونا، امکان حضور روزه داران در محافل ترتیل خوانی و جزء خوانی قرآن کریم به صورت فیزیکی مقدور نیست؛ این مراسم معنوی از روز نخست ماه مبارک رمضان، به صورت مجازی و پخش روزانه از طریق صفحه اینستاگرام حرم مطهر حضرت علی بن حمزه(ع) آغاز شده است و تا پایان این ماه مبارک ادامه خواهد داشت.
وی افزود: در قالب این مراسم معنوی، هر روز یک جزء از قرآن کریم، تلاوت و همراه با بیان نکات کاربردی و تفسیر آیات به صورت زنده از صفحه اینستاگرامی به نشانی  telavat.tadabor.shiraz  پخش می شود.
یزدانی در خصوص زمان پخش این برنامه بیان داشت: محفل مجازی جزءخوانی قران کریم هرشب از ساعت ساعت ۲۲:۳۰ آغاز و تا ساعت ۲۴  ادامه خواهدداشت.
مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف فارس با اشاره به اینکه استاد سید علی هاشمی در این محفل معنوی به بیان نکات کاربردی و تفسیری قرآن کریم می‌پردازد، اظهار داشت: دکتر امیر فتحی پور و دکتر محمدرضا علیزاده نیز از قاریان این محفل مجازی ترتیل خوانی قرآن کریم می باشند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار