• امروز چهارشنبه بیستم فروردین 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ساعت اداره

کانال سروش

نرم افزار خدمات غیر حضوری سازمان اوقاف

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

گروه جهادی حرم شاه داعی‌ الی‌الله شیراز هم به كمك مدافعان سلامت آمدند

گروه جهادی حرم شاه داعی‌ الی‌الله شیراز هم به كمك مدافعان سلامت آمدند

مسئول فرهنگی بقعه شاهداعی الی‌الله شیراز با بیان اینكه گروه جهادی این حرم به بحث تأمین سلامت مردم ورود كرده است، گفت: این گروه جهادی متشكل از ۱۵ نفر از نیروهای جوان و نوجوان هستند كه كارهای مختلفی نظیر تولید ماسك و ضدعفونی معابر و نقاط مختلف شهری را انجام می‌دهند.

 دوشنبه 4 فروردین 1399   19  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس، محمدجواد بازیار، مسئول فرهنگی بقعه شاهداعی الی‌الله شیراز و مسئول تیم جهادی این حرم مطهر، با بیان اینكه گروه جهادی این حرم از ابتدای شیوع كرونا به عرصه تأمین سلامت مردم ورود كرده است، گفت: این گروه جهادی متشكل از ۱۵ نفر از نیروهای جوان و نوجوان هستند كه در گام نخست در شهرك صنعتی شیراز اقدام به تولید ماسك كردند.

وی افزود: در ادامه گروه جهادی حرم مطهر شاه داعی الی‌الله با تهیه دستگاه‌های صنعتی سم‌پاش طی چندین مرحله محدوده خیابان‌های منتهی به این بقعه متبركه و همچنین معابر پرتردد، كوچه و خیابان‌های شیراز را ضدعفونی و گندزدایی كرده و می‌كنند.

بازیار ادامه داد: علاوه بر این‌ها این گروه جهادی نقاط مختلفی نظیر پمپ‌ بنزین‌ها، درب منازل، ایستگاه‌های اتوبوس، سوپرماركت‌ها، صندوق‌های صدقات، دستگاه‌های ATM، میزهای نانوایی‌ها، تلفن‌های عمومی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای در محدوده چهار راه شاهزاده قاسم تا میدان دفاع مقدس را ضدعفونی و گندزدایی كردند.

مسئول گروه جهادی بقعه شاه داعی الی‌الله شیراز ادامه داد: همچنین این گروه جهادی هر شب خیابان‌های منتهی به این حرم مطهر، خیابان حسینی جدید و محله شیشه‌گری را به‌طور كامل ضدعفونی می‌كنند.

وی بیان كرد: علاوه بر این‌ها طرح جدیدی در پیش‌رو داریم كه تهیه دستگاه تب‌سنج است و بعد از آن به‌صورت سه روز یك ‌بار به درب منازل محدوده این بقعه مراجعه می‌كنیم تا غربالگری برای كرونا را انجام دهیم.

بازیار در عین حال این نكته را یادآور شد كه این گروه جهادی در تاریخ ۱۶ اسفندماه سال ۹۸ تمام حرم مطهر شاه داعی الی‌الله را مواد ضدعفونی شست‌و شو داده است و در طول روز نیز به‌طور مستمر در حال استریل كردن حرم هستند.

مسئول گروه جهادی بقعه شاه داعی الی‌الله اضافه كرد: همچنین این گروه در یک مرحله خارج از محدوده خود و با هماهنگی شورای محله احمدآباد صغاد، آن محله را به‌طور کامل ضدعفونی و گندزدایی كرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار