• امروز چهارشنبه بیستم فروردین 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ساعت اداره

کانال سروش

نرم افزار خدمات غیر حضوری سازمان اوقاف

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

موقوفات فارس برای مقابله با ویروس كرونا به میدان آمدند/ تامین شام تبرکی بیمارستان های حضرت علی اصغر(ع) و چمران شیراز از محل موقوفات

موقوفات فارس برای مقابله با ویروس كرونا به میدان آمدند/ تامین شام تبرکی بیمارستان های حضرت علی اصغر(ع) و چمران شیراز از محل موقوفات

مدیركل اوقاف و امور خیریه فارس با بیان اینكه موقوفات استان در شرایط شیوع كرونا به میدان آمدند، گفت: شام تبرکی برای کادر درمان و بیماران بیمارستان های علی اصغر(ع) و چمران شیراز از محل موقوفات فارس تامین می‌شود.

 چهارشنبه 28 اسفند 1398   18  0      

حجت‌الاسلام سیدعباس موسوی، مدیركل اوقاف و امور خیریه فارس با بیان اینكه موقوفات استان برای مقابله با ویروس كرونا به میدان آمدند، گفت: یكسری حمایت‌ها از مدافعان سلامت از محل موقوفات فارس انجام می‌شود.
وی افزود: به نیت دفع بلا و سلامتی بیماران و کادر درمان بیمارستان‌های علی اصغر(ع) و چمران شیراز (مراكز نگه‌داری بیماران كرونا) از شب جمعه این هفته و به‌مدت سه شب جمعه به عنوان شب زیارتی حضرت سیدالشهدا(ع) شام تبرکی از محل موقوفه معزالوزاره برای بیماران و کادر درمان این دو بیمارستان تأمین می‌شود.
مدیركل اوقاف فارس اظهار كرد:‌ علاوه بر این‌ها با همکاری موقوفه میرزا فتحعلی‌خان صاحب‌دیوان و با اعتبار یکصد میلیون تومان بسته‌های بهداشتی شامل ماسک، دستکش و محلول ضدعفونی‌کننده ویژه خانوارها و اقشار کم درآمد شهرشیراز تهیه و توزیع می‌شود.
وی گفت: همچنین به‌همت گروه جهادی حرم مطهر علی‌بن حمزه(ع) شیراز و با استفاده از دانش و توان علمی یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان استان محلول ضدعفونی و ماسک در این كارگاه این حرم مطهر تولید می‌شود كه به‌صورت روزانه ۲ هزار و ۵۰۰ تا ۳ هزار ماسك توسط این كارگاه تولید و به‌صورت رایگان در میان مردم توزیع شده است.
موسوی با بیان اینكه در این كارگاه ۲۵۰۰ لیتر محلول ضدعفونی ویژه گندزدایی معابر شهری و سطوح تهیه شده است، گفت:‌ همچنین در این كارگاه ۵۰۰ لیتر محلول ضدعفونی کننده دست تولید شده براساس فناوری نانو و ذرات نانونقره که دارای ماندگاری بیشتری نسبت به سایر مواد ضدعفونی کننده است؛ تولید و توزیع شده است.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار