• امروز سه شنبه بیست و یکم مرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

موقوفات فارس برای مقابله با ویروس كرونا به میدان آمدند/ تامین شام تبرکی بیمارستان های حضرت علی اصغر(ع) و چمران شیراز از محل موقوفات

موقوفات فارس برای مقابله با ویروس كرونا به میدان آمدند/ تامین شام تبرکی بیمارستان های حضرت علی اصغر(ع) و چمران شیراز از محل موقوفات

مدیركل اوقاف و امور خیریه فارس با بیان اینكه موقوفات استان در شرایط شیوع كرونا به میدان آمدند، گفت: شام تبرکی برای کادر درمان و بیماران بیمارستان های علی اصغر(ع) و چمران شیراز از محل موقوفات فارس تامین می‌شود.

 چهارشنبه 28 اسفند 1398   43  0      

حجت‌الاسلام سیدعباس موسوی، مدیركل اوقاف و امور خیریه فارس با بیان اینكه موقوفات استان برای مقابله با ویروس كرونا به میدان آمدند، گفت: یكسری حمایت‌ها از مدافعان سلامت از محل موقوفات فارس انجام می‌شود.
وی افزود: به نیت دفع بلا و سلامتی بیماران و کادر درمان بیمارستان‌های علی اصغر(ع) و چمران شیراز (مراكز نگه‌داری بیماران كرونا) از شب جمعه این هفته و به‌مدت سه شب جمعه به عنوان شب زیارتی حضرت سیدالشهدا(ع) شام تبرکی از محل موقوفه معزالوزاره برای بیماران و کادر درمان این دو بیمارستان تأمین می‌شود.
مدیركل اوقاف فارس اظهار كرد:‌ علاوه بر این‌ها با همکاری موقوفه میرزا فتحعلی‌خان صاحب‌دیوان و با اعتبار یکصد میلیون تومان بسته‌های بهداشتی شامل ماسک، دستکش و محلول ضدعفونی‌کننده ویژه خانوارها و اقشار کم درآمد شهرشیراز تهیه و توزیع می‌شود.
وی گفت: همچنین به‌همت گروه جهادی حرم مطهر علی‌بن حمزه(ع) شیراز و با استفاده از دانش و توان علمی یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان استان محلول ضدعفونی و ماسک در این كارگاه این حرم مطهر تولید می‌شود كه به‌صورت روزانه ۲ هزار و ۵۰۰ تا ۳ هزار ماسك توسط این كارگاه تولید و به‌صورت رایگان در میان مردم توزیع شده است.
موسوی با بیان اینكه در این كارگاه ۲۵۰۰ لیتر محلول ضدعفونی ویژه گندزدایی معابر شهری و سطوح تهیه شده است، گفت:‌ همچنین در این كارگاه ۵۰۰ لیتر محلول ضدعفونی کننده دست تولید شده براساس فناوری نانو و ذرات نانونقره که دارای ماندگاری بیشتری نسبت به سایر مواد ضدعفونی کننده است؛ تولید و توزیع شده است.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار