• امروز سه شنبه بیست و یکم مرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

توزیع 257 بسته حمایتی از محل موقوفات ناحیه2 شیراز

توزیع 257 بسته حمایتی از محل موقوفات ناحیه2 شیراز

بسته های حمایتی از محل موقوفات ناحیه2 شیراز میان خانوارهای نیازمند توزیع شد.

 سه شنبه 27 اسفند 1398   28  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس، سعید مرادپور با اعلام این مطلب گفت: با توجه به پشت سر گذاشتن روزهای پایانی اسفندماه و نزدیک شدن به ایام نوروز لزوم توجه به خانواده های نیازمند و تهیه و تامین مایحتاج شبد عید آنان بویژه در شرایط فعلی جامعه و شیوع ویرویس کرونا بیش از پیش احساس می شود.
   وی افزود: به همین منظور و با برنامه ریزی های صورت پذیرفته از محل موقوفات منطبق این ناحیه از شهر شیراز و در قالب اجرای طرح آستان مهربانی تعداد 257 بسته حمایتی و سبد ارزاق تهیه شده است که میان مدد جویان و خانواده های نیازمند توزیع می شود.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه2 شیراز با اشاره به همکاری تعدادی از موسسات خیریه و پایگاه های اداره بهزیستی جهت توزیع این بسته های حمایتی گفت: سبد ارزاق تهیه شده در اختیار پایگاه خدمات اجتماعی بهزیستی واقع در محله مهدی آباد، مرکز نیکوکاری خیریه چلچراغ آل طاها، موسسه خیریه باب الحوائج ابوالفضل العباس، موسسه خیریه عطر یاس نبوی و مرکز امید فردا قرار گرفته است تا به مددجویان و خانوارهای تحت پوشش اهدا گردد.
مرادپور ارزش این سبدهای ارزاق را مجموعا یک میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: هر بسته حمایتی شامل برنج، تن ماهی، پروتئین سویا، روغن، رب گوجه و عسل می باشد که تمام هزینه های آن از محل موقوفات اداره اوقاف ناحیه2 شیراز تامین شده است.  
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار