• امروز سه شنبه بیست و یکم مرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

تهیه مواد ضدعفونی‌كننده نانو برای بقاع متبركه شیراز / توزيع ۱۰۰ سبد ارزاق میان نیازمندان

تهیه مواد ضدعفونی‌كننده نانو برای بقاع متبركه شیراز / توزيع ۱۰۰ سبد ارزاق میان نیازمندان

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه ۳ شیراز از تهیه و توزیع ۱۰۰ لیتر مواد ضدعفونی‌كننده نانو برای استفاده در بقاع متبركه شاخص این كلان‌شهر و ضدعفونی كردن این اماكن خبر داد.

 دوشنبه 19 اسفند 1398   65  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس، حجت‌الاسلام سیدمیثم حسینی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه ۳ شیراز با اشاره به ضدعفونی پیوسته بقاع متبركه این كلان‌شهر در شرایط شیوع كرونا گفت: با توجه به اینکه بقاع متبرکه شاخص پذیرای تعدادی زیادی از زائران هستند و تردد در این اماکن مقدس نسبت به سایر اماکن مذهبی بیشتر است، طبیعتاً به مراقبت‌های بیشتری در خصوص رعایت نکات بهداشتی نیاز است.
وی افزود: به‌همین دلیل با برنامه‌ریزی و هماهنگی به عمل آمده ۱۰۰ لیتر مواد ضدعفونی کننده نانو که کیفیت مرغوب و ماندگاری بیشتری نسبت به سایر مواد ضدعفونی‌کننده‌ها دارند برای بقاع متبرکه شاخص شهر شیراز تهیه شدند.
حسینی ادامه داد: این مواد هم‌اکنون در اختیار آستان‌های مقدس سیدعلاءالدین حسین(ع)، علی‌بن حمزه(ع) و شاهداعی الی‌الله قرار گرفته است و به‌صورت مداوم و مستمر روزانه مورد استفاده قرار می‌گیرد، به‌نحوی که بخش‌های پر تردد در حرم‌های مطهر و همچنین معابر و خیابان‌های مجاور این بقاع متبرکه در نوبت‌های متعدد شست‌وشو و ضدعفونی می‌شوند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه ۳ شیراز بیان كرد: همچنین با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال تهیه سبد ارزاق ویژه خانواده‌های نیازمند مستقر در پیرامون بقاع متبرکه در دستور کار قرار گرفته است.
وی اضافه كرد: به یاری خدا از طریق مراکز افق بقاع متبرکه شاخص شهر شیراز تعداد یک‌صد بسته سبد کالا همراه با مواد بهداشتی اعم از ماسک، دستکش و مایع ضدعفونی‌کننده تهیه و در اختیار خانواده‌های نیازمند قرار خواهد گرفت.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار