• امروز چهارشنبه بیستم فروردین 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ساعت اداره

کانال سروش

نرم افزار خدمات غیر حضوری سازمان اوقاف

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تهیه مواد ضدعفونی‌كننده نانو برای بقاع متبركه شیراز / توزيع ۱۰۰ سبد ارزاق میان نیازمندان

تهیه مواد ضدعفونی‌كننده نانو برای بقاع متبركه شیراز / توزيع ۱۰۰ سبد ارزاق میان نیازمندان

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه ۳ شیراز از تهیه و توزیع ۱۰۰ لیتر مواد ضدعفونی‌كننده نانو برای استفاده در بقاع متبركه شاخص این كلان‌شهر و ضدعفونی كردن این اماكن خبر داد.

 دوشنبه 19 اسفند 1398   41  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس، حجت‌الاسلام سیدمیثم حسینی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه ۳ شیراز با اشاره به ضدعفونی پیوسته بقاع متبركه این كلان‌شهر در شرایط شیوع كرونا گفت: با توجه به اینکه بقاع متبرکه شاخص پذیرای تعدادی زیادی از زائران هستند و تردد در این اماکن مقدس نسبت به سایر اماکن مذهبی بیشتر است، طبیعتاً به مراقبت‌های بیشتری در خصوص رعایت نکات بهداشتی نیاز است.
وی افزود: به‌همین دلیل با برنامه‌ریزی و هماهنگی به عمل آمده ۱۰۰ لیتر مواد ضدعفونی کننده نانو که کیفیت مرغوب و ماندگاری بیشتری نسبت به سایر مواد ضدعفونی‌کننده‌ها دارند برای بقاع متبرکه شاخص شهر شیراز تهیه شدند.
حسینی ادامه داد: این مواد هم‌اکنون در اختیار آستان‌های مقدس سیدعلاءالدین حسین(ع)، علی‌بن حمزه(ع) و شاهداعی الی‌الله قرار گرفته است و به‌صورت مداوم و مستمر روزانه مورد استفاده قرار می‌گیرد، به‌نحوی که بخش‌های پر تردد در حرم‌های مطهر و همچنین معابر و خیابان‌های مجاور این بقاع متبرکه در نوبت‌های متعدد شست‌وشو و ضدعفونی می‌شوند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه ۳ شیراز بیان كرد: همچنین با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال تهیه سبد ارزاق ویژه خانواده‌های نیازمند مستقر در پیرامون بقاع متبرکه در دستور کار قرار گرفته است.
وی اضافه كرد: به یاری خدا از طریق مراکز افق بقاع متبرکه شاخص شهر شیراز تعداد یک‌صد بسته سبد کالا همراه با مواد بهداشتی اعم از ماسک، دستکش و مایع ضدعفونی‌کننده تهیه و در اختیار خانواده‌های نیازمند قرار خواهد گرفت.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار