• امروز جمعه بیست و هشتم شهریور 1399 

اخبار سازمان اوقاف

اعلام برنامه‌های محافل انس با قرآن فارس در نهمین روز از دهه فجر

اعلام برنامه‌های محافل انس با قرآن فارس در نهمین روز از دهه فجر

مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس برنامه‌های محافل انس با قرآن فارس در نهمین روز از دهه فجر را اعلام کرد.

 یک شنبه 20 بهمن 1398   38  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، جواد یزدانی با گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر اظهار داشت: در ادامه برگزاری محافل انس با قرآن استان فارس به همت اداره کل اوقاف و خیریه، امروز یکشنبه 20 بهمن‌ماه شاهد برگزاری سه محفل انس با قرآن هستیم.
وی افزود: سروستان و حسینیه سیدالشهدا بعد از نماز مغرب و عشا با حضور حمید شاکر نژاد از قاریان بین‌المللی کشور میزبان یکی از این محافل قرآنی بعد از نماز مغرب و عشا است.
یزدانی گفت: شهرستان رستم و آستان مقدس امامزاده شاه ابوالحسن (ع) نیز بعد از نماز مغرب و عشا و با حضور قاریان استانی و شهرستانی برگزارکننده محفل انس با قرآن است و نوای آسمانی وحی در این شهرستان طنین‌انداز می‌شود.
مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس اظهار داشت: سومین محفل انس با قرآن در نهمین روز از دهه فجر نیز در شهرستان فیروزآباد و مسجد امام حسین (ع) روستای سرتل با حضور قاریان استانی و شهرستانی و بعد از نماز مغرب و عشا میزبان مردم مؤمن این بخش از کشور است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار