• امروز جمعه بیست و هشتم شهریور 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مراسم هفتمین روز از شهادت سردار سلیمانی در لارستان برگزار شد

مراسم هفتمین روز از شهادت سردار سلیمانی در لارستان برگزار شد

طی آیینی باشکوه در امامزاده میرعلی بن الحسین(ع) لارستان مراسم هفتمین روز از شهادت سردار سلیمانی برگزار شد.

 پنج شنبه 26 دی 1398   80  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس،مراسم هفتمین روز از شهادت سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی با حضور رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس، امام جمعه موقت لارستان، مدیر حوزه علمیه لارستان، روسای دانشگاه آزاد لارستان، گراش و اوز، روحانیون، مسوولان و اقشار مختلف مردم لارستان در آستان مقدس امامزاده میرعلی بن الحسین(ع) لارستان برگزار شد.

در این برنامه معنوی، عبدالحمید غریب نواز از قاریان بین المللی قرآن کریم با تلاوت آیات نور این محفل را معنویت بخشید.

در ادامه کاوه پیشقدم رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس در سخنانی با بازخوانی شخصیت حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: سردار سلیمانی فقط با خدا معامله کرد و بهترین وفادار در پیمانها خداوند است.

وی با اشاره به اینکه فرمانده فقید سپاه قدس با "نه" گفتن به قدرت و ثروت و زیبایی های دنیوی عزیز شد و عزت یافت، افزود: شهید سلیمانی مسیر خود را جهاد در راه خدا و اخلاص در کار انتخاب و خداوند هم او را برای خود خریداری کرد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس با بیان اینکه جهاد اکبر و مبارزه با نفس می تواند راه ما را به سمت خدا هموار کند، تصریح کرد: چشم پوشاندن از مظاهر دنیوی همچون ثروت، قدرت و شهوات، محبت و عزت را در دل مردم می اندازد که نمونه بارز آن تشییع باشکوه شهید سلیمانی بود.

وی با اذعان به اینکه سردار سلیمانی در زمانی که داعش مال و ناموس مردم در کشورهای سوریه و عراق را به نابودی می کشاند، با درجه سرداری همچون سرباز شجاعانه در میدان نبرد حاضر و به مبارزه و دفاع از مظلوم پرداخت.

پیشقدم اضافه کرد: اخلاص در کار یک ویژگی برجسته در زندگی سپهبد سلیمانی است و این مهم نیز باعث عزت و محبت آن بزرگمرد شد.

این برنامه با مداحی و مرثیه سرایی مداح اهل بیت کربلایی سیدمحمد واعظ به پایان رسید.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار