• امروز جمعه بیست و هشتم شهریور 1399 

اخبار سازمان اوقاف

دوره تربیت مربی حفظ قرآن در شیراز برگزار می‌شود

دوره تربیت مربی حفظ قرآن در شیراز برگزار می‌شود

رئیس اداره امور قرآنی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس از برگزاری دوره تربیت مربی حفظ قرآن طی روزهای ۱۰ تا ۱۳ دی‌ماه جاری در شیراز خبر داد.

 سه شنبه 10 دی 1398   73  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، سیدامیرعباس جلالی، رئیس اداره امور قرآنی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس ، از برگزاری دوره تربیت مربی حفظ قرآن در شیراز خبر داد و گفت: این دوره طی روزهای ۱۰ تا ۱۳ دی‌ماه جاری برگزار خواهد شد.
وی افزود: در روز سه‌شنبه، ۱۰ دی‌ماه پذیرش در این دوره و آزمون شفاهی حفظ ۵ جزء قرآن كریم و تجوید از علاقه‌مندان به عمل خواهد آمد.
جلالی اظهار كرد: ابتدا آزمون كتبی از كتاب درسنامه حفظ قرآن از متقاضیان به عمل آمده است و بعد از پذیرش در آزمون شفاهی نیز این افراد می‌توانند در دوره مذكور شركت كنند.
رئیس اداره امور قرآنی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس اظهار كرد: هم‌اكنون ۳۵ نفر در آزمون كتبی این دوره تربیت مربی پذیرفته شده‌اند كه در روز سه‌شنبه پذیرش خواهند شد و بعد از موفقیت در آزمون شفاهی می‌توانند در دوره مذكور شركت كنند.
وی با بیان اینكه در این دوره حجت‌الاسلام سید عباس مهندسی، از اساتید ستاد حفظ قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه به تدریس خواهند پرداخت، گفت: این دوره در محل دارالقرآن آموزش و پرورش ناحیه ۲ شیراز برگزار خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار