• امروز پنج شنبه یکم اسفند 1398 

اخبار سازمان اوقاف

دوره تربیت مربی حفظ قرآن در شیراز برگزار می‌شود

دوره تربیت مربی حفظ قرآن در شیراز برگزار می‌شود

رئیس اداره امور قرآنی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس از برگزاری دوره تربیت مربی حفظ قرآن طی روزهای ۱۰ تا ۱۳ دی‌ماه جاری در شیراز خبر داد.

 سه شنبه 10 دی 1398   44  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، سیدامیرعباس جلالی، رئیس اداره امور قرآنی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس ، از برگزاری دوره تربیت مربی حفظ قرآن در شیراز خبر داد و گفت: این دوره طی روزهای ۱۰ تا ۱۳ دی‌ماه جاری برگزار خواهد شد.
وی افزود: در روز سه‌شنبه، ۱۰ دی‌ماه پذیرش در این دوره و آزمون شفاهی حفظ ۵ جزء قرآن كریم و تجوید از علاقه‌مندان به عمل خواهد آمد.
جلالی اظهار كرد: ابتدا آزمون كتبی از كتاب درسنامه حفظ قرآن از متقاضیان به عمل آمده است و بعد از پذیرش در آزمون شفاهی نیز این افراد می‌توانند در دوره مذكور شركت كنند.
رئیس اداره امور قرآنی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس اظهار كرد: هم‌اكنون ۳۵ نفر در آزمون كتبی این دوره تربیت مربی پذیرفته شده‌اند كه در روز سه‌شنبه پذیرش خواهند شد و بعد از موفقیت در آزمون شفاهی می‌توانند در دوره مذكور شركت كنند.
وی با بیان اینكه در این دوره حجت‌الاسلام سید عباس مهندسی، از اساتید ستاد حفظ قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه به تدریس خواهند پرداخت، گفت: این دوره در محل دارالقرآن آموزش و پرورش ناحیه ۲ شیراز برگزار خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار