• امروز چهارشنبه پانزدهم مرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

طرح قرآنی «۱۴۵۳» در فارس كلید خورد

طرح قرآنی «۱۴۵۳» در فارس كلید خورد

رئیس اداره امور قرآنی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس از برگزاری نشست هماهنگی طرح قرآنی «۱۴۵۲» در شیراز خبر داد و گفت: به یاری خدا ثبت‌نام در این طرح از بعد از برگزاری این جلسه یعنی از ۷ آذرماه جاری آغاز می‌شود.

 پنج شنبه 7 آذر 1398   70  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، سیدامیرعباس جلالی، رئیس اداره امور قرآنی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس، با بیان اینكه در سال جاری طرح قرآنی «۱۴۵۳» برگزار خواهد شد، گفت: این طرح بناست تا در سال تحصیلی جاری به‌صورت ویژه در سطح مدارس استان فارس برگزار شود.
وی با یادآوری اینكه سال گذشته طرح قرآنی «۱۴۵۲» ذیل آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن قرار گرفت، افزود: در سال جاری بنا شد تا این طرح به‌صورت جداگانه و به‌صورت ویژه در مدارس اجرا شود.
جلالی با بیان اینكه این طرح ویژه دانش‌آموزان و فرهنگیان است، گفت: این طرح شامل حفظ جزء ۳۰ قرآن كریم است كه متقاضیان در هر كدام از بخش‌‌های حفظ سوره‌های ناس تا زلزال، زلزال تا بروج و بروج تا نبأ شركت كنند.
رئیس اداره امور قرآنی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس با تصریح اینكه ثبت‌نام در این طرح از طریق سایت همگام انجام می‌شود، گفت: دانش‌آموزان از طریق مراجعه به معلمان قرآن و یا پرورشی خود در مدارس و فرهنگیان از طریق مراجعه به سایت همگام می‌توانند در این طرح ثبت‌نام كنند.
وی با یادآوری اینكه آموزش و پرورش برای كسانی كه در این طرح برگزیده شوند، یكسری امتیازاتی قائل می‌شود، گفت: كسانی كه در دوره گذشته در این طرح شركت كرده‌اند، باز هم می‌توانند در طرح قرآنی «۱۴۵۳» شركت كنند.
جلالی در ادامه اظهار كرد: در راستای برگزاری این طرح نشست‌ هماهنگی با مربیان و كارشناسان اوقاف و آموزش و پرورش در روز چهارشنبه، ۶ آذرماه جاری به میزبانی اوقاف در شیراز برگزار شد.
رئیس اداره امور قرآنی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس بیان كرد: ثبت‌نام در این طرح بعد از برگزاری این نشست یعنی از روز پنج‌شنبه، ۷ آذرماه جاری در استان فارس آغاز خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار