• امروز جمعه بیست و هشتم شهریور 1399 

اخبار سازمان اوقاف

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره اوقاف و امور خیریه استان فارس خبر داد؛ استقرار تیم رسانه ای اوقاف فارس در منذریه عراق

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره اوقاف و امور خیریه استان فارس خبر داد؛ استقرار تیم رسانه ای اوقاف فارس در منذریه عراق

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره اوقاف و امور خیریه استان فارس از استقرار تیم رسانه ای اوقاف در منذریه عراق خبر داد.

 جمعه 26 مهر 1398   45  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس، حجت الاسلام رحیم صفری طی گفت و گویی با اشاره به استقرار تیم رسانه ای اوقاف در منذریه عراق اظهار داشت: به‌منظور پوشش تصویری فعالیت‌های مواکب اداره اوقاف استان فارس، تیم رسانه‌ای اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس در مواکب این مجموعه مستقر شده است.

وی با بیان اینکه هشت موکب در ایام اربعین از سوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس برپا شده است، افزود: موکب بقاع متبرکه مستقر در فرودگاه، امام زاده اسماعیل فسا، موکب مسجد صاحب الزمان(عج) ممسنی، امام زاده حسن(ع) شهر کپن رستم، سه موکب در مسیر جاماندگان اربعین در حرم احمد بن موسی(ع) به‌منظور ارائه خدمات رفاهی و فرهنگی به زائران امام حسین (ع) در ایام اربعین برپا شده اند.

مدیر موکب شهدای مدافع حرم اداره اوقاف و امور خیریه استان فارس تصریح کرد: حدود ۲۰۰ نفر از کارکنان و خادمان بقاع متبرکه و اماکن مذهبی ادارات اوقاف استان‌ فارس در این مواکب در حال فعالیت جهادی هستند.

وی عنوان کرد: با هدف به تصویر کشیدن فعالیت‌های خادمان حسینی در ایام اربعین در موکب امامزادگان و بقاع متبرکه استان‌ فارس تیم رسانه‌ای اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس به منذریه عراق اعزام شده و پس از استقرار در موکب فعالیت خود را آغاز کرده است.

حجت الاسلام صفری خاطرنشان کرد: فعالیت تیم رسانه‌ای اعزامی به موکب شهدای مدافع حرم هم‌زمان با فعالیت موکب استقرار یافته و تا دو روز پس از اربعین ادامه خواهد داشت.

وی در پایان بیان داشت: تیم رسانه ای اداره اوقاف و امور خیریه استان فارس متشکل از ۴ خبرنگار و عکاس و ۴ مستند ساز است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار