• امروز سه شنبه ششم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

دوره تخصصی مبلغان بومی فارس برگزار می‌شود

دوره تخصصی مبلغان بومی فارس برگزار می‌شود

معاون فرهنگی ـ اجتماعی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس از برگزاری دوره تخصصی مبلغان بومی این استان خبر داد و گفت: این دوره با حضور ۲۲۰ نفر از طلاب و مبلغان بومی استان برگزار خواهد شد.

 چهارشنبه 10 مهر 1398   26  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، حجت‌الاسلام رحیم صفری گرائی، معاون فرهنگی ـ اجتماعی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه از برگزاری دوره تخصصی مبلغان بومی این استان خبر داد و گفت: این دوره به‌مدت ۱۶ ساعت و طی روزهای ۱۰ و ۱۱ مهرماه جاری برگزار خواهد شد.
وی مكان برگزاری این دوره را حوزه علمیه مولی‌الموحدین(ع) شیراز واقع در پل علی‌بن ابیطالب(ع) اعلام كرد و افزود: ۲۲۰ نفر از طلاب و مبلغان بومی استان در این دوره حضور دارند.
معاون فرهنگی ـ اجتماعی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس اظهار كرد: در این دوره مبلغان با مباحث مختلف تبلیغی در ایام و مناسبت‌های ملی و مذهبی در طول سال آشنا خواهند شد.
صفری گرائی اظهار كرد: در این دوره حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا حدائق، مبحث فن بیان و سخنوری؛ حجت‌الاسلام والمسلمین محمودخانی، مبحث اصول مشاوره؛ حجت‌الاسلام والمسلمین امیری، مبحث کلاسداری و حجت‌الاسلام والمسلمین صفری‌تبار، مبحث تبلیغ چند رسانه‌ای را ارائه خواهند داد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار