• امروز شنبه بیست و سوم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

معاون اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس: خبرنگاران در خط مقدم تحقق بیانیه گام دوم انقلاب قرار دارند

معاون اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس: خبرنگاران در خط مقدم تحقق بیانیه گام دوم انقلاب قرار دارند

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس با تأکید بر اینکه خبرنگاران باید بیانیه گام دوم انقلاب را تبلیغ و ترویج کنند، گفت: خبرنگاران در خط مقدم تحقق بیانیه گام دوم انقلاب هستند و می‌توانند اجرای این بیانیه را از مسئولان مطالبه کنند.

 پنج شنبه 17 مرداد 1398   70  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، حجت‌الاسلام رحیم صفری گرایی با اشاره به فرارسیدن روز خبرنگار اظهار داشت: خبرنگاران در خط مقدم تحقق بیانیه گام دوم انقلاب هستند و می‌توانند اجرای این بیانیه را از مسئولان مطالبه کنند.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره اوقاف و امور خیریه استان فارس با تأکید بر اینکه خبرنگاران باید بیانیه گام دوم انقلاب را تبلیغ و ترویج کنند، تصریح کرد: خبرنگاران باید بیانیه گام دوم انقلاب را از مسئولان در موضوع انتصاب و جوان‌گرایی به‌صورت جدی داشته باشند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: تمدن سازی و جریان سازی نیز باید یکی دیگر از رسالت‌های خبرنگاران پس از ارائه بیانیه گام دوم انقلاب توسط مقام معظم رهبری باشد، چراکه حضرت آقا تأکید بسیاری بر روی این موارد دارد.

حجت‌الاسلام صفری گرایی عنوان کرد: مهمترین موضوعاتی که اکنون به‌نظام مقدس اسلامی ضربه می‌زد وجود فسادهایی است که جوانان را از دین و انقلاب دور می‌کند، این موضوع نیز باید به‌عنوان مطالبه از مسئولان درخواست شود که چه گام‌هایی در این رابطه برداشته‌شده است.

وی افزود: اینکه خبرگزاری حوزه اخبار مربوط به بخش حوزوی و فرهنگی را در سطح استان پوشش می دهد، کار بسیار شایسته ای است که تاکنون به نحو احسن به آن پرداخته‌ است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار