• امروز پنج شنبه دوم آبان 1398 

اخبار سازمان اوقاف

برترین عكاسان كشور در حوزه وقف معرفی شدند

برترین عكاسان كشور در حوزه وقف معرفی شدند

با برگزاری مراسم اختتامیه و اعلام نفرات برتر، برترین عكاسان كشور در حوزه وقف معرفی شدند.

 پنج شنبه 20 تیر 1398   72  0      

حجت الاسلام سید عباس موسوی، مدیر کل اوقاف وامورخیریه استان فارس طی سخنانی با بیان این که یک هزار و 716 عکس در دو بخش حرفه ای و موبایل به دبیر خانه ششمین جشنواره ملی عکس وقف ارسال شد، افزود: آثار راه یافته در بخش های حرفه ای و موبایل به ترتیب به یک هزار و 180عکس و 536 عکس رسید. وی اضافه کرد : تعداد آثار راه یافته به بخش داوری در بخش حرفه ای 198 عکس و بخش موبایل هم 78 بوده است که ازهر بخش سه عکس برتر معرفی شدند.
مدیر کل اوقاف وامورخیریه فارس درباره محوره های این جشنواره نیز گفت : ارتباط مردم و جامعه با سنت حسنه وقف و ثبت نتایج مثبت و ماندگار آن شامل وقف و محیط زیست، وقف و سلامت و درمان، وقف سبک زندگی و آثار اجتماعی آن، وقف و امامزادگان و بقاع متبرکه، وقف، اقتصاد و توسعه علم وفناوری و وقف جمعی و مشارکتی و توسعه علم وفناوری و وقف جمعی و مشارکتی از محورهای این جشنواره است. وی وقف و ترویج فرهنگ و معارف قرآنی، وقف،تبلیغ و ترویج معارف اهل بیت علیه السلام، وقف و ازدواج، وقف و اطعام و همچنین وقف، احسان، ایتام و فقرا را از دیگر محورهای ششمین جشنواره ملی عکس وقف عنوان کرد.
حجت الاسلام موسوی در ادامه حمایت از خلق آثار تولید شده با رویکرد معرفی و ترویج وقف به عنوان احسان ماندگار را از رویکردهای اصلی این جشنواره بر شمرد.
وی تبلیغ و ترویج سنت حسنه وقف در قالب هنر، گسترش سنت وقف ، جریان سازی در حوزه وقف ، تشویق هنرمندان و پدید آورندگان آثار برتر جهت تولید آثار هنری با موضوع وقف را از جمله اهداف برگزاری این جشنواره عنوان کرد.
مدیر کل اوقاف وامورخیریه فارس ادامه داد: برای برگزاری این جشنواره 35 جلسه کمیته اجرایی برگزار شد و برای آشناسازی عکاسان با محورهای جشنواره 4 اردو برگزار گردید.
 
 برترین عكاسان كشور در حوزه وقف معرفی شدند
 
گفتنی است در این جشنواره هیات داوران در بخش عکاسی حرفه ای آقای احمد تاجی از شهر کرد، امیر مهدی نجف لو از همدان را قابل تقدیر و علی رضا رحمانی از تهران را شایسته تقدیر معرفی کردند. همچنین در بخش حرفه ای ، امیر حسین کمالی از اصفهان نفر اول، ساتیار امامی از تهران نفر دوم و علی آبیک از تهران نفر سوم معرفی شدند. در بخش عکاسی با موبایل هم امیر عنایتی از خراسان رضوی و جمشید فرجوند فردا از کردستان تقدیر شدند. همچنین در این بخش سید علی رضویان از کردستان نفر اول، زهره لک از تهران نفر دوم و صادق ذباح از خراسان رضوی نفر سوم معرفی شدند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار