• امروز دوشنبه بیست و هفنم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ساعت اداره

کانال سروش

نرم افزار خدمات غیر حضوری سازمان اوقاف

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اعلام زمان‌بندی برگزاری مسابقات قرآن اوقاف در شهرستان‌های فارس

اعلام زمان‌بندی برگزاری مسابقات قرآن اوقاف در شهرستان‌های فارس

زمان‌بندی مرحله شهرستانی چهل و دومین دوره مسابقات قرآن اوقاف در شهرستان‌های استان فارس اعلام شد.

 سه شنبه 21 خرداد 1398   50  0      


حجت‌الاسلام سیدعباس موسوی، مدیركل اوقاف و امور خیریه فارس ، با بیان اینكه مرحله شهرستانی چهل و دومین دوره مسابقات قرآن اوقاف از ابتدای هفته جاری در شهرستان‌های فارس در دو بخش بانوان و آقایان آغاز شده است، گفت: مسابقات شهرستان جهرم طی روزهای ۱۸ و ۱۹ خردادماه برگزار شد.
وی افزود: در شهرستان لارستان نیز این مسابقات روز 20 خردادماه در حرم مطهر امامزاده میرعلی‌بن الحسین(ع) در دو بخش بانوان و آقایان انجام شد ضمن اینكه متسابقان شهر اوز نیز همراه با متسابقان لارستان آزمون دادند.
موسوی با بیان اینكه این مسابقات امروز ، ۲۱ خردادماه نیز در سه شهرستان فارس برگزار شد، گفت: شهرستان ارسنجان این مسابقات را امروز در مؤسسه قرآنی كوثر هدایت فرقان، بخش بانوان شهرستان سپیدان در دارالقرآن الغدیر، بخش آقایان هم در اداره اوقاف و شهرستان كوار نیز در جامعةالقرآن این مرحله از مسابقات قرآن برگزار شد.
مدیركل اوقاف و امور خیریه فارس ادامه داد: مسابقات بخش بانوان شهرستان داراب در روز ۲۲ خردادماه در مؤسسه بیت‌الاحزان شهرستان مصیری و بخش آقایان نیز در حرم امامزاده ابوالقاسم(ع) برگزار می‌شود.
وی با بیان اینكه در روز ۲۳ خردادماه جاری این مسابقات در ۱۶ شهرستان فارس برگزار خواهد شد، گفت: مسابقات شهرستان‌‌های آباده و اقلید در این روز در محل دارالقرآن نور آباده و مسابقات شهرستان‌های بوانات و خرم‌بید نیز در جامعةالقرآن خرم‌بید و مسابقات شهرستان‌های استهبان و نی‌ریز در دارالقرآن امامزاده پیرمراد(ع) استهبان برگزار خواهد شد.
موسوی اضافه كرد: مسابقات شهرستان رستم در این روز در كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان این شهرستان و شهرستان ممسنی در مؤسسه بیت‌الاحزان و حسینیه ثارالله(ع) این شهرستان برگزار می‌شود.
مدیركل اوقاف فارس اظهار كرد: مسابقات شهرستان فسا در این روز در حرم امامزاده شاهزاده قاسم(ع)، شهرستان مرودشت و بیضا در دارالقرآن امام خمینی(ره) مرودشت برگزار خواهد شد.
وی گفت: همچنین مسابقات شهرستان‌های قیروكارزین و خنج و فیروزآباد در همین روز در حرم امامزاده سید‌تاج‌الدین محمد(ع) قیر و مسابقات بخش آقایان شهرستان كازرون در اداره اوقاف این شهرستان در روز ۲۳ خرداد و بخش بانوان هم در حرم امامزاده یحیی در روز ۲۴ خردادماه برگزار خواهد شد.
موسوی یادآور شد: مسابقات شهرستان شیراز طی روزهای ۲۳ و ۲۴ خردادماه جاری برگزار خواهد شد كه حرم سیدعلاءالدین حسین(ع) میزبان مسابقات آقایان و حرم شاه داعی الی‌الله میزبان مسابقات بانوان است.
مدیركل اوقاف فارس گفت: مسابقات بخش آقایان شهرستان فراشبند در روز ۲۳ خردادماه در اداره اوقاف و بخش بانوان در روز ۲۴ خردادماه در امامزاده یحیی(ع) این شهرستان و مسابقات سروستان نیز در روز ۲۴ خردادماه در حسینیه سیدالشهدا(ع) این شهرستان برگزار می‌شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار