• امروز پنج شنبه سی و یکم مرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

اعلام زمان‌بندی برگزاری مسابقات قرآن اوقاف در شهرستان‌های فارس

اعلام زمان‌بندی برگزاری مسابقات قرآن اوقاف در شهرستان‌های فارس

زمان‌بندی مرحله شهرستانی چهل و دومین دوره مسابقات قرآن اوقاف در شهرستان‌های استان فارس اعلام شد.

 سه شنبه 21 خرداد 1398   86  0      


حجت‌الاسلام سیدعباس موسوی، مدیركل اوقاف و امور خیریه فارس ، با بیان اینكه مرحله شهرستانی چهل و دومین دوره مسابقات قرآن اوقاف از ابتدای هفته جاری در شهرستان‌های فارس در دو بخش بانوان و آقایان آغاز شده است، گفت: مسابقات شهرستان جهرم طی روزهای ۱۸ و ۱۹ خردادماه برگزار شد.
وی افزود: در شهرستان لارستان نیز این مسابقات روز 20 خردادماه در حرم مطهر امامزاده میرعلی‌بن الحسین(ع) در دو بخش بانوان و آقایان انجام شد ضمن اینكه متسابقان شهر اوز نیز همراه با متسابقان لارستان آزمون دادند.
موسوی با بیان اینكه این مسابقات امروز ، ۲۱ خردادماه نیز در سه شهرستان فارس برگزار شد، گفت: شهرستان ارسنجان این مسابقات را امروز در مؤسسه قرآنی كوثر هدایت فرقان، بخش بانوان شهرستان سپیدان در دارالقرآن الغدیر، بخش آقایان هم در اداره اوقاف و شهرستان كوار نیز در جامعةالقرآن این مرحله از مسابقات قرآن برگزار شد.
مدیركل اوقاف و امور خیریه فارس ادامه داد: مسابقات بخش بانوان شهرستان داراب در روز ۲۲ خردادماه در مؤسسه بیت‌الاحزان شهرستان مصیری و بخش آقایان نیز در حرم امامزاده ابوالقاسم(ع) برگزار می‌شود.
وی با بیان اینكه در روز ۲۳ خردادماه جاری این مسابقات در ۱۶ شهرستان فارس برگزار خواهد شد، گفت: مسابقات شهرستان‌‌های آباده و اقلید در این روز در محل دارالقرآن نور آباده و مسابقات شهرستان‌های بوانات و خرم‌بید نیز در جامعةالقرآن خرم‌بید و مسابقات شهرستان‌های استهبان و نی‌ریز در دارالقرآن امامزاده پیرمراد(ع) استهبان برگزار خواهد شد.
موسوی اضافه كرد: مسابقات شهرستان رستم در این روز در كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان این شهرستان و شهرستان ممسنی در مؤسسه بیت‌الاحزان و حسینیه ثارالله(ع) این شهرستان برگزار می‌شود.
مدیركل اوقاف فارس اظهار كرد: مسابقات شهرستان فسا در این روز در حرم امامزاده شاهزاده قاسم(ع)، شهرستان مرودشت و بیضا در دارالقرآن امام خمینی(ره) مرودشت برگزار خواهد شد.
وی گفت: همچنین مسابقات شهرستان‌های قیروكارزین و خنج و فیروزآباد در همین روز در حرم امامزاده سید‌تاج‌الدین محمد(ع) قیر و مسابقات بخش آقایان شهرستان كازرون در اداره اوقاف این شهرستان در روز ۲۳ خرداد و بخش بانوان هم در حرم امامزاده یحیی در روز ۲۴ خردادماه برگزار خواهد شد.
موسوی یادآور شد: مسابقات شهرستان شیراز طی روزهای ۲۳ و ۲۴ خردادماه جاری برگزار خواهد شد كه حرم سیدعلاءالدین حسین(ع) میزبان مسابقات آقایان و حرم شاه داعی الی‌الله میزبان مسابقات بانوان است.
مدیركل اوقاف فارس گفت: مسابقات بخش آقایان شهرستان فراشبند در روز ۲۳ خردادماه در اداره اوقاف و بخش بانوان در روز ۲۴ خردادماه در امامزاده یحیی(ع) این شهرستان و مسابقات سروستان نیز در روز ۲۴ خردادماه در حسینیه سیدالشهدا(ع) این شهرستان برگزار می‌شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار