• امروز پنج شنبه سی و یکم مرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

۲۳ و ۲۴ خرداد؛ زمان برگزاری مسابقات قرآن اوقاف در شیراز

۲۳ و ۲۴ خرداد؛ زمان برگزاری مسابقات قرآن اوقاف در شیراز

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه ۳ شیراز زمان برگزاری مسابقات قرآن اوقاف در شیراز را روز‌های ۲۳ و ۲۴ خردادماه جاری اعلام کرد.

 یک شنبه 19 خرداد 1398   101  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، حجت‌الاسلام سیدمیثم حسینی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه سه شیراز از برگزاری مسابقات قرآن اوقاف مرحله شهرستانی در شیراز خبر داد و گفت: این مسابقات طی روزهای ۲۳ و ۲۴ خردادماه و در دو بخش بانوان و آقایان برگزار می‌شود.
وی افزود: این مسابقات در دو بخش بانوان و آقایان از ساعت ۱۴ تا ۱۹ روز پنج‌شنبه، ۲۳ خردادماه جاری آغاز و از ساعت ۸ تا ۱۹ روز جمعه، ۲۴ خردادماه نیز ادامه خواهد داشت.
حسینی با اشاره به مكان برگزاری این مسابقات نیز گفت: مسابقات بانوان در حرم مطهر شاه داعی الی‌الله(ع) و مسابقات آقایان در حرم مطهر حضرت سید علاءالدین حسین(ع) برگزار می‌شود.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه ۳ شیراز با بیان اینكه ۸۰ نفر از آقایان و ۱۵۰ نفر از بانوان در این مسابقات شركت می‌كنند، گفت: این مسابقات در رشته‌های قرائت تحقیق و ترتیل حفظ ۵، ۱۰، ۲۰ جزء و كل قرآن كریم، اذان و دعاخوانی برگزار می‌شود.
وی همچنین این نكته را یادآور شد كه سرپرست هیئت داوران در بخش بانوان وحیده گنبدی و سرپرست هیئت داوران در بخش آقایا نیز عباس رحمدار است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار