• امروز پنج شنبه سی و یکم مرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

زمان برگزاری مسابقات قرآن اوقاف در فارس اعلام شد

زمان برگزاری مسابقات قرآن اوقاف در فارس اعلام شد

زمان برگزاری مرحله شهرستانی چهل و دومین دوره مسابقات قرآن اوقاف در استان فارس طی روز‌های ۱۸ تا ۲۵ خردادماه جاری اعلام شد

 شنبه 11 خرداد 1398   146  0      


سیدامیرعباس جلالی، رئیس اداره امور قرآنی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس، با اشاره به برگزاری چهل و دومین دوره مسابقات قرآن اوقاف در سال جاری گفت: زمان برگزاری مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات در شهرستان‌های فارس روزهای ۱۸ تا ۲۵ خردادماه جاری انتخاب شده است.
وی با بیان اینكه مهلت ثبت‌نام در این دوره از مسابقات همچنان تا آخر ماه مبارك رمضان ادامه دارد، افزود: این مرحله مربوط به رشته‌های آوایی اعم از حفظ، قرائت تحقیق و ترتیل، دعاخوانی و اذان است.

ثبت‌نام یك هزار و ۱۳۷ نفر تاكنون
جلالی اظهار كرد: تاكنون یك هزار و ۱۳۷ نفر در مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات و در رشته‌های آوایی در استان فارس ثبت‌نام كرده‌اند و ممكن است تا پایان ماه مبارك رمضان این تعداد افزایش یابد.
رئیس اداره امور قرآنی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس در عین حال این نكته را یادآور شد كه این‌ آمار مربوط به رشته‌های آوایی است و آمار رشته‌های كتبی كه شامل آزمون معارفی بود از این آمار جداست چرا كه آزمون معارفی همزمان با آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در مرحله شهرستانی برگزار شد.
وی بیان كرد: مرحله استانی آزمون معارفی چهل و دومین دوره مسابقات قرآن در استان فارس در تاریخ ۲۰ تیرماه جاری در شیراز برگزار خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار