• امروز شنبه دهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مهلت ثبت‌نام چهل و دومین دوره مسابقات قرآن در فارس تمدید شد

مهلت ثبت‌نام چهل و دومین دوره مسابقات قرآن در فارس تمدید شد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس از تمدید مهلت ثبت‌نام در چهل و دومین دوره مسابقات قرآن تا ۱۰ اردیبهشت‌ماه سال جاری خبر داد.

 چهارشنبه 21 فروردین 1398   318  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، حجت‌الاسلام سیدعباس موسوی، مدیركل اوقاف و امور خیریه فارس، با اشاره به برگزاری چهل و دومین دوره مسابقات قرآن این سازمان در سال جاری گفت: به‌دلیل استقبال گسترده از این مسابقات،‌ مهلت ثبت‌نام در این دوره تا ۱۰ اردیبهشت‌ماه سال جاری تمدید شد.
وی با بیان اینكه این مسابقات هر ساله در ۴ مرحله شهرستانی، استانی، كشوری و بین‌المللی برگزار می‌شود، افزود: بعد از اتمام مهلت ثبت‌نام، مرحله شهرستانی در نقاط مختلف استان فارس برگزار خواهد شد.
موسوی با اشاره به رشته‌های این مسابقات گفت: این مسابقات در رشته‌های حفظ ۵، ۱۰، ۲۰ جزء و كل قرآن، قرائت تحقیق و ترتیل، اذان و دعاخوانی در دو بخش بانوان و آقایان برگزار می‌شود.
مدیركل اوقاف و امور خیریه فارس این نكته را یادآور شد كه مسابقات بخش دانش‌آموزان نیز توسط آموزش و پرورش اجرا خواهد شد و اوقاف تنها متولی برگزاری مسابقات قرآن بزرگسالان است.
وی با تصریح اینكه دستورالعمل‌ چهل و دومین دوره مسابقات طی روزهای آتی اعلام خواهد شد، گفت: علاقه‌مندان جهت كسب اطلاعات بیشتر و همچنین ثبت‌نام می‌توانند به سامانه www.quraniran.ir مراجعه كنند.


برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار