• امروز سه شنبه سی و یکم اردیبهشت  1398 

اخبار سازمان اوقاف

پیش‌بینی حدود بیش از 500 هزار مسافر نوروزی در امامزاده آقام شهید فراشبند

پیش‌بینی حدود بیش از 500 هزار مسافر نوروزی در امامزاده آقام شهید فراشبند

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فراشبند گفت: پیش‌بینی می‌شود که در نوروز امسال شاهد حضور بیش از 500 هزار زائر در آستان مقدس امامزاده آقام شهید باشیم.

 پنج شنبه 23 اسفند 1397   55  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، حبیب وحدت اظهار داشت: امامزاده سید شجاع‌الدین حسن (ع) معروف به آقام شهید از بقاع شاخص کشوری، همه‌ساله و به‌ویژه در ایام نوروز شاهد حضور زائرانی از تمامی نقاط کشور است.
وی بابیان این‌که طرح آرامش بهاری به‌صورت ویژه در ایام نوروز و در محل این امامزاده به اجرا در می‌آید افزود: برگزاری ویژه‌برنامه تحویل سال نو و برپایی نماز جماعت در تمام وعده‌ها نیز از دیگر برنامه‌های این شهرستان است.
وحدت گفت: امکانات رفاهی بسیاری نیز در طول ایام نوروز و در محل امامزاده آقام شهید برای رفاه حال زائران تدارک دیده می‌شود.
این مسئول اظهار داشت: رستوران. نانوایی، غرفه‌های فروش مواد غذایی، شهربازی، اورژانس، کمپ اسکان، زائرسرا، پارکینگ و سرویس‌های بهداشتی و حمام به تعداد لازم در شش نقطه اطراف امامزاده ازجمله امکانات این آستان متبرک است.
وی افزود: همچنین در طی ایام نوروز و برای ایجاد نظم و امنیت زائرین، نیروهای انتظامی و سپاه پاسداران نیز در این محل استقرار پیدا می‌کنند.
وحدت در مورد آمار زائران نوروزی سال گذشته در این آستان گفت: تعداد زائرینی که طی سال گذشته در ایام نوروز به این امامزاده مشرف شده‌اند حدود 500 هزار نفر است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه فراشبند ادامه داد: پیش‌بینی می‌شود که باوجود طبیعت زیبایی که در پی بارندگی‌های بسیار خوب امسال ایجادشده است، شاهد حضور افراد بیشتری در این استان مقدس در طی ایام نوروز باشیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار