• امروز سه شنبه ششم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ساعت اداره

کانال سروش

نرم افزار خدمات غیر حضوری سازمان اوقاف

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اعلام زمان توزیع کارت آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم

اعلام زمان توزیع کارت آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، زمان توزیع کارت آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم را اعلام کرد.

 یک شنبه 28 بهمن 1397   155  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، سید امیرعباس جلالی اظهار داشت: این آزمون در سه گروه امتحانی و در قالب ۱۸ رشته برگزار می‌شود.
وی افزود: آزمون الکترونیکی در اول و دوم اسفندماه، آزمون کتبی در نهم و آزمون رشته‌های شفاهی ویژه مراکز اصلاح و تربیت، گروه سنی زیر ۱۲ سال و حافظان کل قبول‌شده در مرحله کتبی نیز از ۱۱ تا ۱۶ اسفندماه برگزار خواهد شد.
جلالی در مورد تاریخ توزیع کارت ورود به جلسه این آزمون‌ها گفت: تاریخ توزیع کارت ورود به جلسه آزمون کتبی از روز دوشنبه 29 بهمن‌ماه تا 7 اسفندماه است.
این مسئول قرآنی ادامه داد: همچنین قرآن آموزانی که در بخش‌های شفاهی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند از یکشنبه 5 تا جمعه 10 اسفندماه سال جاری نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، اقدام کنند.
وی افزود: قرآن آموزان، مربیان و مدیران مؤسسات برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم به سامانه www.quranedu.ir مراجعه کنند.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار