• امروز سه شنبه سی و یکم اردیبهشت  1398 

اخبار سازمان اوقاف

اعلام زمان توزیع کارت آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم

اعلام زمان توزیع کارت آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، زمان توزیع کارت آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم را اعلام کرد.

 یک شنبه 28 بهمن 1397   226  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، سید امیرعباس جلالی اظهار داشت: این آزمون در سه گروه امتحانی و در قالب ۱۸ رشته برگزار می‌شود.
وی افزود: آزمون الکترونیکی در اول و دوم اسفندماه، آزمون کتبی در نهم و آزمون رشته‌های شفاهی ویژه مراکز اصلاح و تربیت، گروه سنی زیر ۱۲ سال و حافظان کل قبول‌شده در مرحله کتبی نیز از ۱۱ تا ۱۶ اسفندماه برگزار خواهد شد.
جلالی در مورد تاریخ توزیع کارت ورود به جلسه این آزمون‌ها گفت: تاریخ توزیع کارت ورود به جلسه آزمون کتبی از روز دوشنبه 29 بهمن‌ماه تا 7 اسفندماه است.
این مسئول قرآنی ادامه داد: همچنین قرآن آموزانی که در بخش‌های شفاهی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند از یکشنبه 5 تا جمعه 10 اسفندماه سال جاری نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، اقدام کنند.
وی افزود: قرآن آموزان، مربیان و مدیران مؤسسات برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم به سامانه www.quranedu.ir مراجعه کنند.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار