• امروز پنج شنبه سی و یکم مرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

کارگروه مشترک اوقاف و بنیاد مسکن فارس نتیجه داد/اخذ 1300 سند رقبات وقفی روستایی در سال جاری

کارگروه مشترک اوقاف و بنیاد مسکن فارس نتیجه داد/اخذ 1300 سند رقبات وقفی روستایی در سال جاری

معاون حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس گفت: نتیجه برگزاری کارگروه‌های مشترک بین بنیاد مسکن و اداره اوقاف و امور خیریه فارس، اخذ 1300 سند رقبات وقفی روستایی در سال جاری بود.

 یک شنبه 21 بهمن 1397   69  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، داوود عسکر پور اظهار داشت: یکی از برکات وقف در سال‌های بعد از انقلاب اسلامی، برگزاری کارگروه‌های مشترک بین ادارات مختلف وادارات اوقاف و امور خیریه است.
وی افزود: با تشکیل این کارگروه‌ها، بسیاری از مشکلات مرتفع و جمع زیادی از مردم نیز از منافع این تفاهم‌ها برخوردار شده‌اند.
عسکر پور گفت: در موضوع برگزاری کارگروه مشترک اوقاف با بنیاد مسکن فارس و به‌منظور رفع مشکلات مردم، در سال جاری اقدامات بسیار خوبی انجام شده است.
این مسئول ادامه داد: با توجه به حوزه کاری بنیاد مسکن که شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت و روستاها را پوشش می‌دهد و با تلاش‌های انجام‌شده کارشناسی و با توجه به سنددار کردن و اجرای قانون ساماندهی که متولی آن بنیاد مسکن است، بحث سنددار کردن، تغییر کاربری و الحاق به طرح هادی روستایی اراضی اوقافی پیگیری شد.
وی افزود: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده فی‌مابین در ابتدای سال جاری، بنا بود که تا پایان سال،1500 سند در این موضوع صادر شود که تاکنون 1300 سند اخذشده است.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار