• امروز سه شنبه سوم اردیبهشت  1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ساعت اداره

کانال سروش

نرم افزار خدمات غیر حضوری سازمان اوقاف

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله پیشگام ثبت نام آزمون های سراسری حفظ و مفاهیم درچهل سالگی انقلاب

مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله پیشگام ثبت نام آزمون های سراسری حفظ و مفاهیم درچهل سالگی انقلاب

حجت الاسلام دکترمنصوربرزگر از پیشتازی مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله در سامانه ثبت نام آزمون های سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم درفارس خبرداد.

 شنبه 6 بهمن 1397   97  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، مدیر مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله با بیان اینکه این آزمون ها و مسابقات قرآن تاثیربسزایی در روند پیشرفت کمی و کیفی حافظان قرآن خواهد داشت، گفت: جوائز بسیار نفیسی جهت تجلیل از ممتازین آزمون های سراسری قرآن وعترت درنظرگرفته شده است که امید می رود با حضور و استقبال گسترده مردم شاهد انس بیشتر مردم درچهل سالگی انقلاب اسلامی باشیم.
وی با اشاره به استقبال گسترده حافظان از آزمون های حفظ و قرآن کریم عنوان کرد: تا این لحظه قریب به 2000 نفر از حافظان قرآن کریم در رشته های حفظ اول تا حفظ کل و مفاهیم قرآن کریم درسامانه آزمونهای سراسری وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی توسط مدیران و مربیان مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله به ثبت رسیده است.
دکتربرزگر افزود: امید داریم تاروز 10 بهمن که آخرین مهلت ثبت نام است تعدادقابل توجهی از حافظان و قاریان قرآن کریم از این رویدادبزرگ قرآنی کشور استقبال و ثبت نام نمایند.
یادآورمی شود: مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله با داران بودن بیش از360شعبه و مرکزآموزش قرآن کریم یکی از بزرگترین مؤسسات قرآنی و فرهنگی کشورمحسوب می شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار