• امروز پنج شنبه سی و یکم مرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله پیشگام ثبت نام آزمون های سراسری حفظ و مفاهیم درچهل سالگی انقلاب

مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله پیشگام ثبت نام آزمون های سراسری حفظ و مفاهیم درچهل سالگی انقلاب

حجت الاسلام دکترمنصوربرزگر از پیشتازی مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله در سامانه ثبت نام آزمون های سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم درفارس خبرداد.

 شنبه 6 بهمن 1397   133  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، مدیر مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله با بیان اینکه این آزمون ها و مسابقات قرآن تاثیربسزایی در روند پیشرفت کمی و کیفی حافظان قرآن خواهد داشت، گفت: جوائز بسیار نفیسی جهت تجلیل از ممتازین آزمون های سراسری قرآن وعترت درنظرگرفته شده است که امید می رود با حضور و استقبال گسترده مردم شاهد انس بیشتر مردم درچهل سالگی انقلاب اسلامی باشیم.
وی با اشاره به استقبال گسترده حافظان از آزمون های حفظ و قرآن کریم عنوان کرد: تا این لحظه قریب به 2000 نفر از حافظان قرآن کریم در رشته های حفظ اول تا حفظ کل و مفاهیم قرآن کریم درسامانه آزمونهای سراسری وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی توسط مدیران و مربیان مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله به ثبت رسیده است.
دکتربرزگر افزود: امید داریم تاروز 10 بهمن که آخرین مهلت ثبت نام است تعدادقابل توجهی از حافظان و قاریان قرآن کریم از این رویدادبزرگ قرآنی کشور استقبال و ثبت نام نمایند.
یادآورمی شود: مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله با داران بودن بیش از360شعبه و مرکزآموزش قرآن کریم یکی از بزرگترین مؤسسات قرآنی و فرهنگی کشورمحسوب می شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار