• امروز دوشنبه بیست و هفنم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ساعت اداره

کانال سروش

نرم افزار خدمات غیر حضوری سازمان اوقاف

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

لزوم توجه بیشتر به مجموعه امور بین‌الملل حرم مطهر علی بن حمزه (ع)

لزوم توجه بیشتر به مجموعه امور بین‌الملل حرم مطهر علی بن حمزه (ع)

معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس گفت: فعالیت‌های مجموعه امور بین‌الملل و گردشگری مذهبی حرم مطهر علی بن حمزه (ع) که باعث رشد گردشگری مذهبی می‌شود نیازمند توجه بیشتر است.

 پنج شنبه 20 دی 1397   72  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، حجت‌الاسلام رحیم صفری گرایی در بازدید معاون فرهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور اظهار داشت: مجموعه امور بین‌الملل و گردشگری مذهبی حرم مطهر علی بن حمزه(ع) با فعالیت‌های خود می‌تواند به الگویی برای گردشگری مذهبی کشور تبدیل شود.
وی بابیان این‌که در حال حاضر افرادی داوطلبانه به کار در این مرکز می‌پردازند افزود: اهداف تبیین شده برای این مرکز، نیازمند مقدمات و الزاماتی است که تأمین حداقل دونیروی متخصص بخشی از آن به شمار می‌رود.
صفری گرایی گفت: یکی از پرتکرارترین نظراتی که گردشگران در دفترچه‌های یادداشت این مرکز بر جا می‌گذارند اشاره به آرامش این مکان است و امیدواریم با تأمین زیرساخت‌ها بتوان هر چه بیشتر به زائران و مراجعه‌کنندگان این استان مقدس خدمتگزاری کرد.
معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس اظهار داشت: می‌توان با به‌کارگیری نیروهایی که چندین سال در انجام این فعالیت‌ها سابقه دارد روند امور را ارتقا داد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار