• امروز دوشنبه بیست و هفنم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ساعت اداره

کانال سروش

نرم افزار خدمات غیر حضوری سازمان اوقاف

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

حضور نمایندگان سازمان اوقاف کشور در آستان علی بن حمزه (ع)

حضور نمایندگان سازمان اوقاف کشور در آستان علی بن حمزه (ع)

نمایندگان سازمان اوقاف و امور خیریه در آستان مقدس علی بن حمزه (ع) حضور پیدا کردند.

 پنج شنبه 20 دی 1397   57  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، نشست کمیته نمایندگان شورای عالی آستان‌های مقدس و بقاع متبرکه سراسر کشور در شیراز برگزار شد و نمایندگانی از سازمان اوقاف و امور خیریه کشور نیز در این نشست حضور داشتند.
معاون فرهنگی سازمان اوقاف کشور و همراهان وی همچنین در آستان مقدس علی بن حمزه (ع) به‌عنوان یکی از امامزاده‌های شاخص استان فارس حضور پیدا کردند.
حجت‌الاسلام غلامرضا عادل در این دیدار و در نشست با مدیرکل و معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس و همچنین رئیس هیئت‌امنای این امامزاده در روند انجام فعالیت‌های فرهنگی و عمرانی این آستان قرار گرفت.
دیدار از مجموعه امور بین‌الملل و گردشگری مذهبی حرم مطهر علی بن حمزه (ع) که همه‌روزه شاهد گردشگرانی از سراسر جهان است، یکی دیگر از این برنامه‌ها بود.
حضرت علی بن حمزه (ع) از نوادگان حضرت امام موسی کاظم (ع) در سال ۲۲۰ هجری قمری و در سن ۳۰ سالگی به دست عمال حکومت وقت به شهادت رسید.
حرم مطهر این امام‌زاده واجب‌التعظیم در بین مردم شیراز جایگاه رفیع و ویژه‌ای دارد و مزار بسیاری از بزرگان علمی، دینی و فرهنگی استان فارس نیز درصحن حرم مطهر این امام‌زاده بزرگوار قرار گرفته است.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار