• امروز دوشنبه بیست و هفنم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ساعت اداره

کانال سروش

نرم افزار خدمات غیر حضوری سازمان اوقاف

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مدیرکل اوقاف فارس خبرداد اختصاص 260 میلیون تومان برای آموزش دختران کارآفرین در بیضا

مدیرکل اوقاف فارس خبرداد اختصاص 260 میلیون تومان برای آموزش دختران کارآفرین در بیضا

مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه استان فارس گفت: بالغ‌بر ۲۶۰ میلیون تومان برای خرید ابزار و تجهیزات آموزشی به هنرستان دخترانه بیضا اختصاص داده شد.

 پنج شنبه 20 دی 1397   137  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس،حجت‌الاسلام سید عباس موسوی در بازدید از یکی از مدارسی که از محل موقوفات مرحوم خلیل زالی در بخش بیضا ساخته شده است اظهار داشت: این هنرستان دخترانه که در سال1391 از محل موقوفات مرحوم حاج خلیل زالی به بهره‌برداری رسیده است، حدود ۱۷۰ دانش‌آموز را در خود جای داده و به تازگی نیز مبلغی بالغ بر ۲۶۰ میلیون تومان از اداره اوقاف فارس برای خرید ابزار آموزشی مورد نیاز و تجهیزات آموزشی به این هنرستان اختصاص داده شد.


وی با بیان این که یکی از نیات واقف این بوده است که مرکز آموزشی جنبه آمادگی برای ورود به بازار کار را نیز در کنار خود داشته باشد بیان کرد: دانش آموزان این مدرسه در چهار رشته طراحی دوخت، حسابداری، کامپیوتر و نقشه‌کشی به تحصیل می‌پردازند و روند ساخت و تجهیز این مرکز آموزشی آن گونه که مدنظر واقف بوده به خوبی محقق شده است.

موسوی بیان کرد: یکی از رسالت هایی که سنت مقدس وقف در پی آن است مستحکم کردن فضای تعلیم و تربیت بوده که در پی آن ارزش‌های انسانی وقف نمایان تر شوند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار