• امروز دوشنبه بیست و هفنم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ساعت اداره

کانال سروش

نرم افزار خدمات غیر حضوری سازمان اوقاف

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

جلالی خبر داد: سهمیه ۳۰۰ نفری فارس در دوره‌های تربیت مربی قرآن/ بهمن ماه؛ زمان برگزاری دوره‌های جدید

جلالی خبر داد: سهمیه ۳۰۰ نفری فارس در دوره‌های تربیت مربی قرآن/ بهمن ماه؛ زمان برگزاری دوره‌های جدید

رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه فارس با بیان اینکه این استان دارای سهمیه ۳۰۰ نفری برای برگزاری دوره‌های تربیت مربی قرآن است، گفت: تاکنون ۲۰۰ نفر در این دوره‌ها شرکت کرده‌اند و دوره‌های جدید در بهمن‌ماه برگزار خواهد شد.

 دوشنبه 10 دی 1397   109  0      


سیدامیر عباس جلالی، رئیس اداره امور قرآنی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس با اشاره به برگزاری دوره‌های تربیت مربی قرآن در این استان گفت: یكی از برنامه‌های اصلی سازمان اوقاف برگزاری این دوره‌هاست.
وی با بیان اینكه هر استانی برای برگزاری این دوره‌ها دارای سهمیه است، افزود: سهمیه استان فارس در سال جاری ۳۰۰ نفر بوده است كه از ابتدای سال جاری تاكنون ۲۰۰ نفر در این دوره‌ها شركت كرده‌اند.
جلالی اظهار كرد: تاكنون یك دوره تربیت مربی حفظ قرآن، ۳ دوره تربیت مربی روخوانی و روان‌خوانی قرآن كریم و یك دوره روخوانی و روان‌خوانی قرآن ویژه طلاب طی سال جاری برگزار كرده‌ایم.
رئیس اداره امور قرآنی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس از برگزاری دو دوره آموزشی دیگر نیز خبر داد و گفت: در بهمن‌ماه سال جاری دوره تربیت مربی حفظ قرآن و دوره تربیت مربی تجوید در این استان برگزار خواهد شد و بدین طریق سهمیه ۳۰۰ نفری استان فارس در برگزاری این دوره‌ها تكمیل خواهد شد و حتی تعداد آن هم از سهمیه درنظر گرفته شده بیشتر می‌شود.
وی با بیان اینكه تاكنون هیچ استانی این دوره‌ها را برای ۲۰۰ نفر انجام نداده است، گفت: این دوره‌ها همگی در شیراز برگزار می‌شوند اما متقاضیان از تمام شهرستان‌های استان فارس می‌توانند در این دوره‌ها شركت كنند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار