• امروز سه شنبه سی و یکم اردیبهشت  1398 

اخبار سازمان اوقاف

پویش سراسری حفظ موضوعی کودک وبزرگسال درفضای مجازی// استقبال گسترده ازپویش درخارج کشور

پویش سراسری حفظ موضوعی کودک وبزرگسال درفضای مجازی// استقبال گسترده ازپویش درخارج کشور

قائم مقام مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله؛ از راه اندازی پویش حفظ موضوعی کودک و بزرگسال در فضای مجازی خبر داد.

 یک شنبه 11 آذر 1397   93  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، حجت الاسلام محمدالهیاری با اشاره به اهمیت فضای مجازی و فرصت های ایجاد شده درعرصه فرهنگی و قرآنی گفت: هم‌اکنون دشمن فضای مجازی را در جهت مخالفت با قرآن و به انحراف کشیدن اهل توحید به ویژه جوانان و نوجوانان به کار گرفته است که می بایست با برنامه ریزی منظم و راه اندازی کانال های مجازی سودمند قرآنی و فرهنگی با هجمه دشمن مقابله و ازنسل نوجوان و جوان انقلاب دفاع کرد.
وی افزود: پویش سراسری حفظ موضوعی کودک و بزرگسال با هدف انس با قرآن، رفع مهجوریت قرآن و استفاده بهینه از فضای مجازی راه اندازی شده است.
الهیاری عنوان کرد: کاربران فضای مجازی استقبال گسترده ای از کانال پویش حفظ موضوعی کرده اند تا حدی که ازکشورهای دیگر همچون ؛ انگلیس، کویت، قطر و افغانستان نیز مخاطب و کاربر داشته ایم.
این محقق و پژوهشگر قرآنی تصریح کرد: سالانه 50آیه قرآن کریم به صورت کاربردی همراه با ترجمه، پیام آیه و نکته های کاربردی در زندگی جهت استفاده کاربران ارسال و نحوه پیاده کردن آیات در امورات روزمره نیز صورت می پذیرد.
حجت الاسلام الهیاری خاطرنشان کرد: علاقمندان به قرآن کریم فضای مجازی می تواند در پیام رسان های سروش و واتس آپ به آدرسهای: https://chat.watsapp.com/EPi795ajdsmGDDzYG1pcdM وhttps://sapp.ir/hefzemozoei.k ویژه کودک و https://sapp.ir/hefzemozoei.b ویژه بزرگسال مراجعه و عضو پویش سراسری حفظ موضوعی قرآن کریم شوند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار